Przejdź do treści

BIEG + 4 ŁAPY ( II edycja)

15 października br. Międzygminne schronisko dla bezdomnych zwierząt w Henrykowie wraz ze Stowarzyszeniem – Polska 2050, zapraszają na bieg / spacer z podopiecznymi schroniska.

To już II edycja naszego „Biegu + 4 Łapy”

Zaczynamy w sobotę (15.10.) o godzinie 11.00.

Wydarzenie potrwa od godz. 11.00 do godz. 13.00

Do biegu / spaceru mogą przystąpić tylko osoby pełnoletnie.

UWAGA : Liczba osób jest ograniczona.

Osoby chcące wziąć udział w biegu / spacerze z psiakiem, proszone są o zgłoszenie się na adres mailowy : schronisko@schronisko.leszno.pl. W treści maila prosimy zaznaczyć preferencje uczestnika ( bieg czy spacer )

Brak odpowiedzi mailowej z zaproszeniem na bieg / spacer oznacza brak miejsc.

O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane będą w dniach  od 27.09. do 07.10.202r.

Bieg / spacer będzie się odbywał wśród okolicznych pól, łąk i lasu otaczających schronisko.

Wyznaczona trasa będzie liczyła ok. 2 km

Przed wydaniem psiaków odbędzie się krótkie szkolenie, mające na celu zapoznanie  uczestników z zasadami bezpieczeństwa na trasie biegu / spaceru.

Warunki i zasady uczestnictwa znajdują się w regulaminie wydarzenia na stronie internetowej www.schronisko.leszno.pl, www.mzz.leszno.pl oraz Facebooku facebook.com/schroniskodlazwierzat.henrykowo.

Z uwagi na fakt, iż w schronisku na dzień dzisiejszy przeważają  psi „seniorzy”, często z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi oraz psiaki z licznymi lękami, liczba zaproponowanych psiaków do spacerów i biegów jest ograniczona.

Niemniej jednak, zapraszamy w tym dniu wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej placówki.

Pracownicy schroniska jak i wolontariusze chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą na temat naszych podopiecznych, a jeśli ktoś rozważa adopcję psiaka czy kociaka, pomogą  w odpowiednim wyborze.

Najważniejsze w tym wydarzeniu są zwierzęta i to dla nich tam będziemy. W tym dniu to one mają poczuć się wyjątkowo, a przede wszystkim zauważone i docenione.

REGULAMIN – BIEG + 4 łapy 15.10.2022r.

Oświadczenie

PLAKAT
Skip to content