Przejdź do treści

BIEG + 4 ŁAPY

16 października 2021r. po raz pierwszy w naszym schronisku odbył się „Bieg + Łapy”.

Zainteresowanie wydarzeniem przeszło nasze najśmielsze oczekiwanie.

Aż 26 psiaków wyszło poza mury schroniska, aby cieszyć się spacerkiem przy boku człowieka. Pogoda dopisała więc wszyscy z przyjemnością oddali się relaksowi na wolnym powietrzu.

Wierzymy, ze dzięki takim inicjatywom coraz więcej psiaków będzie miało szansę na nowy dom, a problem bezdomności zwierząt będzie z roku na rok coraz mniejszy.

Chcemy wszystkim serdecznie podziękować za wyrażenie chęci udziału w tym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że wszyscy „biegacze” i „spacerowicze” byli zadowoleni z doboru  psiego towarzystwa i że w następnym tego typu wydarzeniu nikogo z Was nie zabraknie.

Dziękujemy Panu Prezydentowi Łukaszowi Borowiakowi za wsparcie inicjatywy oraz za czynny udział w imprezie.

Podziękowania kierujemy również do  współorganizatorów „Biegu + Łapy” : Stowarzyszenia „Polska 2050”, którzy zainicjowali ten pomysł i na każdym etapie jego realizacji byli z nami.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom naszego schroniska : Paniom : Agacie, Ani, Dance, Donacie, Eli, Kasi oraz Panu Aleksandrowi, bez których zaangażowania i pomocy wiele psiaków nie opuściłoby w tym dniu murów schroniska.

Dziękujemy Straży Miejskiej, która umilała dzieciom czas robiąc kolorowe psiaki zrobione z baloników.

Dziękujemy Firmie Hermes Sp z o.o. z Włoszakowic za przekazanie napojów dla uczestników biegu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że cała impreza przebiegała w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze.

Szczególne podziękowania dla Pana Krzysztofa Wawrzyniaka za wykonanie pięknych zdjęć i dania nam  możliwości ich dalszego publikowania.

Do zobaczenia już w przyszłym roku 😊

Skip to content