Koty do adopcji

HELA

Data urodzenia : ok. 06.2019r.

Sterylizacja : przed

Hela trafiła do schroniska jak miała 2 miesiące. Była maleńką, zagubioną kotką, która wyrosła na piękność. Hela jest ciekawa każdego kto wejdzie do kociarnii. Przygląda się uważnie, ale od razu nie podejdzie do człowieka. Obserwuje jak reaguja inne koty i jak sie przekona że wszystko jest ok wtedy tez podchodzi i "prosi" o pogłaskanie. 

NIKA

Data urodzenia. 12.2010.

Sterylizacja: TAK

 

Nika kotka została porzucona przez właściciela na terenie gminy Lipno, wyrokiem sądu została przekazana do naszego schroniska. Kotka nauczona jest do życia w domu z ludzmi co za tym idzie nie może odnależć się w naszym schronisku. Jest uroczą kotka o królewskim charakterze. Lubi dominować i ustawiać pod siebie wszystkie inne kotki. 

SENDI

Data urodzenia : 06.2018r.

Sterylizacja : przed

Sendi jest w schronisku od sierpnia 2018r. Już jako maluch bardzo bała się człowieka. Prychała i syczała. Dziś jest już dojrzałą kotką i nadal stroni od ludzi. Zmieniła się i jest spokojniejsza,  nie ucieka na oślep jak się wchodzi do kociarnii. Trzeba zaakceptować taką jaka jest i uiszanować jej przetsrzeń.

LALA

Data urodzenia : ok. 06.2018r.

Sterylizacja : TAK

Lala jest w schronisku od września 2018r. Jest sliczną, puszysta kotką. Przy pierwszym kontakcie jest nieufna i nie podejdzie do człowieka.  Obserwuje z daleka jak inne koty z ciekawością podbiegają do człowieka. Codzienne przebywania z nią i zachęta w postaci przysmaków i zabawek na pewno zachęci ją do pełnego zaufania wobec nowego właściciela. Bardzo dobrze czuje się w towarzystwie innych kotów.

HANA

Data urodzenia : ok. 09.2018r.

Hana jest w schronisku od 07.01.2019r. Wczesniej trafiła do lecznicy weterynaryjnej, była skrajnie wyczerpana. Nie widzi na jedno oczko. Hana jest bardzo bojaźliwa, mozna do niej podejść, ale jak zobaczy wyciągniętą w jej kierunku rękę cała się kuli. Nie jest to kot do przytalania, podejrzewamy że jak trafi już do właściwego domku to z biegiem czasu nabierze zaufania do nowych właścicieli.

LISI

Data urodzenia : ok. 06.2018r.

Sterylizacja : TAK

Lisi to piekna, urocza kotka. Trafiła do schroniska w sierpniu 2018r. Była wtedy malutkim kotkiem. Dziś to wytworna kocica, ale jeszcze nie wysterylizowana ze względu na młody wiek. Lisi uwielbia kocie towarzystwo, świetnie "dogaduje się" z wszystkimi współmieszkańcami. Do człowieka podchodzi z dozą nieufności, niby chce ale jednak musi z kims trochę pobyc aby nabrac pełnego zaufania

KIMI

Data urodzenia : ok. 05.2017r.

Sterylizacja : TAK

Kimi jest płochliwą kotką, stroni od ludzi. Z innymi kotami w kociarni żyje w zgodzie i przyjaźni.