Koty do adopcji

CIUNIA

Data urodzenia : ok. 09.2017r.

Sterylizacja : TAK

Ciunia jest z nami od 16.05.2018r. To kochana i przesłodka kotka. Wygląda trochę śmiesznie, a dla niektóych trochę strasznie ze swoim czarnym  wąsikiem....i może przez swój wizerunek ma pecha do adopcji. A przecież Viunia to jedna z bardziej przymilnych kotek. Jak tylko wejdziesz do kociarnii głośno zamiauczy na twój widok i podbiegnie żeby ją pogłaskać. Na początku prychała i syczała na inne kotki, ale po krótkim czasie ze wszystkimi się "zaprzyjaźniła"  

KIMI

Data urodzenia : ok. 05.2017r.

Sterylizacja : przed

Kimi jest płochliwą kotką, stroni od ludzi. Z innymi kotami w kociarni żyje w zgodzie i przyjaźni.

SZELA

Data urodzenia : 06.2017r.

Sterylizacja : przed

Szela jest bardzo płochliwą kotką. Nie ufa ludziom, ale świetnie czuje się w grupie innych kotów.

ARIA

Data urodzenia : 06.2017r.

Sterylizacja : TAK

Aria jest śliczną kotką. Niestey boi się ludzi. Dopóki nie podejdzie się do niej za blisko patrzy z ciekawością żeby za chwilę czmychnąć . swietnie "dogaduje się " z innymi kotami.

SALI

Data urodzenia : ok. 2016r.

Sterylizacja : TAK

Sali jest z nami od 06.03.2018r. Jest raczej spokojną i bezkonfliktową kotką, "dogaduje się " z innymi kotami mieszkającymi w kociarnii. 

ASTRA

Data urodzenia : ok. 09.2017r.

Sterylizacja : przed

Astra jest w schronisku od 26.02.2018r. Jest ciekawską i milusińską kotką. Wszystko ją ciekawi i wszędzie jej pełno. Zaczepia inne koty żeby tylko sie  znią pobawiły, pościgały. Astra sprawi wiele radości całej rodzinie.

MOKKA

Data urodzenia : ok. 08.2017r.

Sterylizacja : TAK

Mokka jest w schronisku od 19.12.2017r. Jest bardzo spokojną kotką. Nie szuka zaczepki z innymi kotami, raczej chodzi własnymi ścieżkami. W stosunku do luzi jest trochę niufna. Nie jest kotem, który lgnie od razu do ludzi, czy łasi się do nóg. Gdyby poszła do domu to pewnie z biegiem czasu stałaby się przytulasnym kotem. Teraz widac, że jeszcze nie zaakliamtyzowała sie do końca w schronisku.