Koty do adopcji

NIKA

Data urodzenia. 12.2010.

Sterylizacja: TAK

 

Nika kotka została porzucona przez właściciela na terenie gminy Lipno, wyrokiem sądu została przekazana do naszego schroniska. Kotka nauczona jest do życia w domu z ludzmi co za tym idzie nie może odnależć się w naszym schronisku. Jest uroczą kotka o królewskim charakterze. Lubi dominować i ustawiać pod siebie wszystkie inne kotki. 

SENDI

Data urodzenia : 06.2018r.

Sterylizacja : przed

Sendi jest w schronisku od sierpnia 2018r. Już jako maluch bardzo bała się człowieka. Prychała i syczała. Dziś jest już dojrzałą kotką i nadal stroni od ludzi. Zmieniła się i jest spokojniejsza,  nie ucieka na oślep jak się wchodzi do kociarnii. Trzeba zaakceptować taką jaka jest i uiszanować jej przetsrzeń.

LALA

Data urodzenia : ok. 06.2018r.

Lala jest w schronisku od września 2018r. Jest sliczną, puszysta kotką. Przy pierwszym kontakcie jest nieufna i nie podejdzie do człowieka.  Obserwuje z daleka jak inne koty z ciekawością podbiegają do człowieka. Codzienne przebywania z nią i zachęta w postaci przysmaków i zabawek na pewno zachęci ją do pełnego zaufania wobec nowego właściciela. Bardzo dobrze czuje się w towarzystwie innych kotów.

HANA

Data urodzenia : ok. 09.2018r.

Hana jest w schronisku od 07.01.2019r. Wczesniej trafiła do lecznicy weterynaryjnej, była skrajnie wyczerpana. Nie widzi na jedno oczko. Hana jest bardzo bojaźliwa, mozna do niej podejść, ale jak zobaczy wyciągniętą w jej kierunku rękę cała się kuli. Nie jest to kot do przytalania, podejrzewamy że jak trafi już do właściwego domku to z biegiem czasu nabierze zaufania do nowych właścicieli.

LISI

Data urodzenia : ok. 06.2018r.

Lisi to piekna, urocza kotka. Trafiła do schroniska w sierpniu 2018r. Była wtedy malutkim kotkiem. Dziś to wytworna kocica, ale jeszcze nie wysterylizowana ze względu na młody wiek. Lisi uwielbia kocie towarzystwo, świetnie "dogaduje się" z wszystkimi współmieszkańcami. Do człowieka podchodzi z dozą nieufności, niby chce ale jednak musi z kims trochę pobyc aby nabrac pełnego zaufania

KIMI

Data urodzenia : ok. 05.2017r.

Sterylizacja : przed

Kimi jest płochliwą kotką, stroni od ludzi. Z innymi kotami w kociarni żyje w zgodzie i przyjaźni.