Koty do adopcji

HELA

Data urodzenia : ok. 06.2019r.

Sterylizacja : TAK

Hela trafiła do schroniska jak miała 2 miesiące. Była maleńką, zagubioną kotką, która wyrosła na piękność. Hela jest ciekawa każdego kto wejdzie do kociarnii. Przygląda się uważnie, ale od razu nie podejdzie do człowieka. Obserwuje jak reaguja inne koty i jak sie przekona że wszystko jest ok wtedy tez podchodzi i "prosi" o pogłaskanie. 

NIKA

Data urodzenia. 12.2010.

Sterylizacja: TAK

 

Nika kotka została porzucona przez właściciela na terenie gminy Lipno, wyrokiem sądu została przekazana do naszego schroniska. Kotka nauczona jest do życia w domu z ludzmi co za tym idzie nie może odnależć się w naszym schronisku. Jest uroczą kotką o królewskim charakterze. Lubi dominować i ustawiać pod siebie wszystkie inne koty. 

SENDI

Data urodzenia : 06.2018r.

Sterylizacja : przed

Sendi jest w schronisku od sierpnia 2018r. Już jako maluch bardzo bała się człowieka. Prychała i syczała. Dziś jest już dojrzałą kotką i nadal stroni od ludzi. Zmieniła się i jest spokojniejsza,  nie ucieka na oślep jak się wchodzi do kociarnii. Trzeba zaakceptować taką jaka jest i uiszanować jej przetsrzeń.

HANA

Data urodzenia : ok. 09.2018r.

Hana jest w schronisku od 07.01.2019r. Wczesniej trafiła do lecznicy weterynaryjnej, była skrajnie wyczerpana. Nie widzi na jedno oczko. Hana jest bardzo bojaźliwa, mozna do niej podejść, ale jak zobaczy wyciągniętą w jej kierunku rękę cała się kuli. Nie jest to kot do przytalania, podejrzewamy że jak trafi już do właściwego domku to z biegiem czasu nabierze zaufania do nowych właścicieli.