Koty do adopcji

KIMI

Data urodzenia : ok. 05.2017r.

Sterylizacja : przed

Kimi jest płochliwą kotką, stroni od ludzi. Z innymi kotami w kociarni żyje w zgodzie i przyjaźni.

SZELA

Data urodzenia : 06.2017r.

Sterylizacja : przed

Szela jest bardzo płochliwą kotką. Nie ufa ludziom, ale świetnie czuje się w grupie innych kotów.

ARIA

Data urodzenia : 06.2017r.

Sterylizacja : przed

Aria jest śliczną kotką. Niestey boi się ludzi. Dopóki nie podejdzie się do niej za blisko patrzy z ciekawością żeby za chwilę czmychnąć . swietnie "dogaduje się " z innymi kotami.

SALI

Data urodzenia : ok. 2016r.

Sterylizacja : przed

Sali jest z nami od 06.03.2018r. Jest raczej spokojną i bezkonfliktową kotką, "dogaduje się " z innymi kotami mieszkającymi w kociarnii. 

ASTRA

Data urodzenia : ok. 09.2017r.

Sterylizacja : przed

Astra jest w schronisku od 26.02.2018r. Jest ciekawską i milusińską kotką. Wszystko ją ciekawi i wszędzie jej pełno. Zaczepia inne koty żeby tylko sie  znią pobawiły, pościgały. Astra sprawi wiele radości całej rodzinie.

MUSZKA

Data urodzenia : ok. 11.2015r.

Sterylizacja : przed

Muszka jest w schronisku od 19.12.2017r. Nie jest typem pieszczocha. Jak ktoś wejdzie do kociarni obserwuje z zainteresowaniem co się dzieje jednak sama nie podejdzie do pogłaskania. Z innymi kotami żyje w zgodzie.

MOKKA

Data urodzenia : ok. 08.2017r.

Sterylizacja : przed

Mokka jest w schronisku od 19.12.2017r. Jest bardzo spokojną kotką. Nie szuka zaczepki z innymi kotami, raczej chodzi własnymi ścieżkami. W stosunku do luzi jest trochę niufna. Nie jest kotem, który lgnie od razu do ludzi, czy łasi się do nóg. Gdyby poszła do domu to pewnie z biegiem czasu stałaby się przytulasnym kotem. Teraz widac, że jeszcze nie zaakliamtyzowała sie do końca w schronisku.

VENUS

Data urodzenia : ok. 05.2015r.

W schronisku od 10.11.2017r. Venus jest śliczną kotką. Jest płochliwa i podchodzi do człowieka z rezerwą. Kiedy była na kwarantannie była zupełnie inna. Można było wziąc ją na ręce, pogłaskać. Przechodząc do kociarnii zmieniła się. Na pewno hałas, szczekanie psów miał jakis wpływ na jej wycofanie.  

Venus w końcu poczuła się bezpieczna.... świetnie czuje się w towarzystwie innych kotów i sama podchodzi do człowieka żeby ją przytulic, pogłaskać