Koty do adopcji

RÓŻA

Data urodzenia : ok. 08.2018r.

Róża jest w schronisku od wrzesnia 2018r. Świetnie "dogaduje się" z innymi kotami w kociarnii. Przy pierwszym kontakcie jest troszkę nieufna, dopiero jak pozna człowieka to daje się pogłaskać. Potrzebuje czasu by oswoic się z nową osobą. Róża jest spokojna i piekna kotką. Nowym właścicielom na pewno sprawi duzo radości   

LALA

Data urodzenia : ok. 06.2018r.

Lala jest w schronisku od września 2018r. Jest sliczną, puszysta kotką. Przy pierwszym kontakcie jest nieufna i nie podejdzie do człowieka.  Obserwuje z daleka jak inne koty z ciekawością podbiegają do człowieka. Codzienne przebywania z nią i zachęta w postaci przysmaków i zabawek na pewno zachęci ją do pełnego zaufania wobec nowego właściciela. Bardzo dobrze czuje się w towarzystwie innych kotów.

HANA

Data urodzenia : ok. 09.2018r.

Hana jest w schronisku od 07.01.2019r. Wczesniej trafiła do lecznicy weterynaryjnej, była skrajnie wyczerpana. Nie widzi na jedno oczko. Hana jest bardzo bojaźliwa, mozna do niej podejść, ale jak zobaczy wyciągniętą w jej kierunku rękę cała się kuli. Nie jest to kot do przytalania, podejrzewamy że jak trafi już do właścicwego domku to z biegiem czasu nabierze zaufania do nowych właścicieli.

LISI

Data urodzenia : ok. 06.2018r.

Lisi to piekna, urocza kotka. Trafiła do schroniska w sierpniu 2018r. Była wtedy malutkim kotkiem. Dziś to wytworna kocica, ale jeszcze nie wysterylizowana ze względu na młody wiek. Lisi uwielbia kocie towarzystwo, świetnie "dogauje się" z wszystkimi współmieszkańcami. Do człowieka podchodzi z dozą nieufności, niby chce ale jednak musi z kims trochę pobyc aby nabrac pełnego zaufania

KIMI

Data urodzenia : ok. 05.2017r.

Sterylizacja : przed

Kimi jest płochliwą kotką, stroni od ludzi. Z innymi kotami w kociarni żyje w zgodzie i przyjaźni.

SZELA

Data urodzenia : 06.2017r.

Sterylizacja : przed

Szela jest bardzo płochliwą kotką. Nie ufa ludziom, ale świetnie czuje się w grupie innych kotów.

ARIA

Data urodzenia : 06.2017r.

Sterylizacja : TAK

Aria jest śliczną kotką. Niestey boi się ludzi. Dopóki nie podejdzie się do niej za blisko patrzy z ciekawością żeby za chwilę czmychnąć . swietnie "dogaduje się " z innymi kotami.