Koty do adopcji

SAPER

Data urodzenia : ok. 2015r.

Kastracja : TAK

Saper trafił do schroniska 26.10.2018r. Na skutek wypadku lokomocyjnego musiał mieć amputowaną łapkę. Saperek to kochany kocurek, dla którego najwazniejsze są pieszczoty. Uwielbia być głaskany i przytulany. Z uwagi na brak łapki może trafic tylko do domu jako kot nie wychodzący. Nie poradziłby sobie na zewnątrz.

MANIUŚ

Data urodzenia : ok. 09.2013r.

Kastracja : TAK

Maniuś jest z nami od 26.09.2018r. Jest charakternym kotem. "Ustawia" wszystkie koty w kociarnii w któej zamieszkał. Pierwszy musi zjeść, pierwszy musi się przywitać z odwiedzającymi...cały Maniuś. Ale jak tu go nie kochać 

TAFI

Data urodzenia : ok. 07.2016r.

Kastracja : TAK

Tafi tradił do schroniska 02.07.2018r. Tafi jest trochę nieśmiałym kotem, nie podbiega od razu do opiekunów, potrzebuje czasu żeby dać się pogłaskać. Z innymi kotami żyje w zgodzie.

KAJKO

Data urodzenia : 08.2017r.

Kastracja : TAK

Kajko trafił do schroniska 03.01.2018r. Jest spokojnym ślicznym kocurkiem. Jest trochę nieśmiały w stosunku do ludzi, ale z kotami "dogaduje się" bardzo dobrze.

PRESTO

Data urodzenia : 06.2017r.

Kastracja : TAK

Presto jest pięknym kocurkiem, który niestety stroni od ludzi. Woli towarzystwo kocich braci. Gdyby trafił do domku na pewno z biegiem czasu zaufałby nowym właścicielom i chętniej reagowałby na obecnośc człowieka.

IVO

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Ivo jest w schronisku od 26.07.2017r. Trafił do nas w opłakanym stanie, zaniedbany z ranami na całym ciele. Dziś Ivo jest pięknym kocurem o lśniącej sierści. Jest wielkim pieszczochem, sam podstawia sie do pogłaskania. W kociarnii unika zaczepek z innymi kotami i zyje z resztą stada w zgodzie.

FELUŚ

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Pierwsze dni Felka u nas ( 05.08.2016r)  były dla niego stresujące. Siedział wysoko na półce gdzie czuł się bezpieczny. Cofał sie przed ręką człowieka. Na szczęście starczyło kilka dni żeby Feluś poczuł sie w kociarni jak u siebie. Chętnie podchodzi do ludzi i i nadstawia się do głaskania. Z innymi kotami żyje w zgodzie. Nie wchodzi nikomu w drogę, nie ma "parcia" na przywództwo.