Koty do adopcji

SONIC

Data urodzenia : ok. 06.2018r.

Kastracja : TAK

Sonic jest w schronisku od sierpnia 2018r. Był bardzo nieufnym, małym kociakiem. Syczał, prychał, ale potrzebował pomocy więc został z nami. Dziś Sonic daje się pogłaskać i głośno mruczy z zadowolenia. Czasami na wyciągnięta w jego kierunku reaguje syczeniem ale tylko tak  z przyzwyczajenia.. Uwielbia byc głaskanym. Świetnie czuje sie w kociarni, w razie "zagrożenia" tuli się do innych współmieszkańców.

KAJKO

Data urodzenia : 08.2017r.

Kastracja : TAK

Kajko trafił do schroniska 03.01.2018r. Jest spokojnym ślicznym kocurkiem. Jest trochę nieśmiały w stosunku do ludzi, ale z kotami "dogaduje się" bardzo dobrze.

PRESTO

Data urodzenia : 06.2017r.

Kastracja : TAK

Presto jest pięknym kocurkiem, który niestety stroni od ludzi. Woli towarzystwo kocich braci. Gdyby trafił do domku na pewno z biegiem czasu zaufałby nowym właścicielom i chętniej reagowałby na obecnośc człowieka.

FELUŚ

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Pierwsze dni Felka u nas ( 05.08.2016r)  były dla niego stresujące. Siedział wysoko na półce gdzie czuł się bezpieczny. Cofał sie przed ręką człowieka. Na szczęście starczyło kilka dni żeby Feluś poczuł sie w kociarni jak u siebie. Chętnie podchodzi do ludzi i i nadstawia się do głaskania. Z innymi kotami żyje w zgodzie. Nie wchodzi nikomu w drogę, nie ma "parcia" na przywództwo.