Koty do adopcji

APIS

Data urodzenia : ok. 06.2019r.

Kastracja : TAK

Apisek jest w schronisku od wrzesnia 2019r. Na poczatku był bardzo wystraszony, bał sie dotknięcia ręką. W czasie kwarantanny to się zmieniło. Zaczął lubic pieszczoty i sam podchodził by go pogłaskac. Od kiedy przeszedł  do kociarnii znowu unika kontaktu z człowiekiem, widac że boi sie "nowego" . Większa przetrzeń, inne koty na razie go przerażają

SONIC

Data urodzenia : ok. 06.2018r.

Kastracja : TAK

Sonic jest w schronisku od sierpnia 2018r. Był bardzo nieufnym, małym kociakiem. Syczał, prychał, ale potrzebował pomocy więc został z nami. Dziś Sonic daje się pogłaskać i głośno mruczy z zadowolenia. Czasami na wyciągnięta w jego kierunku reaguje syczeniem ale tylko tak  z przyzwyczajenia.. Uwielbia byc głaskanym. Świetnie czuje sie w kociarni, w razie "zagrożenia" tuli się do innych współmieszkańców.

KAJKO

Data urodzenia : 08.2017r.

Kastracja : TAK

Kajko trafił do schroniska 03.01.2018r. Jest spokojnym, ślicznym kocurkiem. Bardzo długo bał sie ludzi, uciekał jak tylko weszło sie do kociarnii i z daleko wszystko obserwował. Teraz bardzo chętnie podchodzi do opiekunów, łasi sie i chętnie nadstawia łebek do głaskania. W stosunku do osób których nie zna jest bardzo nieśmiały. Potrzebuje czasu aby zaufac nowej osobie.  Z innymi  kotami "dogaduje się" bardzo dobrze.

PRESTO

Data urodzenia : 06.2017r.

Kastracja : TAK

Presto jest pięknym kocurkiem, który niestety stroni od ludzi. Woli towarzystwo kocich braci. Gdyby trafił do domku na pewno z biegiem czasu zaufałby nowym właścicielom i chętniej reagowałby na obecnośc człowieka.