Koty do adopcji

SAPER

Data urodzenia : ok. 2015r.

Kastracja : TAK

Saper trafił do schroniska 26.10.2018r. Na skutek wypadku lokomocyjnego musiał mieć amputowaną łapkę. Saperek to kochany kocurek, dla którego najwazniejsze są pieszczoty. Uwielbia być głaskany i przytulany. Z uwagi na brak łapki może trafic tylko do domu jako kot nie wychodzący. Nie poradziłby sobie na zewnątrz.

MANIUŚ

Data urodzenia : ok. 09.2013r.

Kastracja : TAK

Maniuś jest z nami od 26.09.2018r. Jest charakternym kotem. "Ustawia" wszystkie koty w kociarnii w któej zamieszkał. Pierwszy musi zjeść, pierwszy musi się przywitać z odwiedzającymi...cały Maniuś. Ale jak tu go nie kochać 

TAFI

Data urodzenia : ok. 07.2016r.

Kastracja : TAK

Tafi tradił do schroniska 02.07.2018r. Tafi jest trochę nieśmiałym kotem, nie podbiega od razu do opiekunów, potrzebuje czasu żeby dać się pogłaskać. Z innymi kotami żyje w zgodzie.

CIUNIA

Data urodzenia : ok. 09.2017r.

Sterylizacja : TAK

Ciunia jest z nami od 16.05.2018r. To kochana i przesłodka kotka. Wygląda trochę śmiesznie, a dla niektóych trochę strasznie ze swoim czarnym  wąsikiem....i może przez swój wizerunek ma pecha do adopcji. A przecież Viunia to jedna z bardziej przymilnych kotek. Jak tylko wejdziesz do kociarnii głośno zamiauczy na twój widok i podbiegnie żeby ją pogłaskać. Na początku prychała i syczała na inne kotki, ale po krótkim czasie ze wszystkimi się "zaprzyjaźniła"  

KAJKO

Data urodzenia : 08.2017r.

Kastracja : TAK

Kajko trafił do schroniska 03.01.2018r. Jest spokojnym ślicznym kocurkiem. Jest trochę nieśmiały w stosunku do ludzi, ale z kotami "dogaduje się" bardzo dobrze.

KIMI

Data urodzenia : ok. 05.2017r.

Sterylizacja : przed

Kimi jest płochliwą kotką, stroni od ludzi. Z innymi kotami w kociarni żyje w zgodzie i przyjaźni.

SZELA

Data urodzenia : 06.2017r.

Sterylizacja : przed

Szela jest bardzo płochliwą kotką. Nie ufa ludziom, ale świetnie czuje się w grupie innych kotów.

ARIA

Data urodzenia : 06.2017r.

Sterylizacja : TAK

Aria jest śliczną kotką. Niestey boi się ludzi. Dopóki nie podejdzie się do niej za blisko patrzy z ciekawością żeby za chwilę czmychnąć . swietnie "dogaduje się " z innymi kotami.

SALI

Data urodzenia : ok. 2016r.

Sterylizacja : TAK

Sali jest z nami od 06.03.2018r. Jest raczej spokojną i bezkonfliktową kotką, "dogaduje się " z innymi kotami mieszkającymi w kociarnii. 

ASTRA

Data urodzenia : ok. 09.2017r.

Sterylizacja : przed

Astra jest w schronisku od 26.02.2018r. Jest ciekawską i milusińską kotką. Wszystko ją ciekawi i wszędzie jej pełno. Zaczepia inne koty żeby tylko sie  znią pobawiły, pościgały. Astra sprawi wiele radości całej rodzinie.

PRESTO

Data urodzenia : 06.2017r.

Kastracja : TAK

Presto jest pięknym kocurkiem, który niestety stroni od ludzi. Woli towarzystwo kocich braci. Gdyby trafił do domku na pewno z biegiem czasu zaufałby nowym właścicielom i chętniej reagowałby na obecnośc człowieka.

MOKKA

Data urodzenia : ok. 08.2017r.

Sterylizacja : TAK

Mokka jest w schronisku od 19.12.2017r. Jest bardzo spokojną kotką. Nie szuka zaczepki z innymi kotami, raczej chodzi własnymi ścieżkami. W stosunku do luzi jest trochę niufna. Nie jest kotem, który lgnie od razu do ludzi, czy łasi się do nóg. Gdyby poszła do domu to pewnie z biegiem czasu stałaby się przytulasnym kotem. Teraz widac, że jeszcze nie zaakliamtyzowała sie do końca w schronisku.

IVO

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Ivo jest w schronisku od 26.07.2017r. Trafił do nas w opłakanym stanie, zaniedbany z ranami na całym ciele. Dziś Ivo jest pięknym kocurem o lśniącej sierści. Jest wielkim pieszczochem, sam podstawia sie do pogłaskania. W kociarnii unika zaczepek z innymi kotami i zyje z resztą stada w zgodzie.

FELUŚ

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Pierwsze dni Felka u nas ( 05.08.2016r)  były dla niego stresujące. Siedział wysoko na półce gdzie czuł się bezpieczny. Cofał sie przed ręką człowieka. Na szczęście starczyło kilka dni żeby Feluś poczuł sie w kociarni jak u siebie. Chętnie podchodzi do ludzi i i nadstawia się do głaskania. Z innymi kotami żyje w zgodzie. Nie wchodzi nikomu w drogę, nie ma "parcia" na przywództwo.