Koty do adopcji

JACEK

 Data urodzenia : 06. 2017

Kastracja : TAK

Jacek jest cudownym, kochanym kotem. Jak tylko widzi człowieka głośno miauczy żeby tylko podejść i go pogłaskać. Wskakuje sam na kolana i zagląda głęboko w oczy. Trudno zrozumieć czemu jeszcze jest w schronisku...

KIMI

Data urodzenia : ok. 05.2017r.

Sterylizacja : przed

Kimi jest płochliwą kotką, stroni od ludzi. Z innymi kotami w kociarni żyje w zgodzie i przyjaźni.

SZELA

Data urodzenia : 06.2017r.

Sterylizacja : przed

Szela jest bardzo płochliwą kotką. Nie ufa ludziom, ale świetnie czuje się w grupie innych kotów.

ARIA

Data urodzenia : 06.2017r.

Sterylizacja : przed

Aria jest śliczną kotką. Niestey boi się ludzi. Dopóki nie podejdzie się do niej za blisko patrzy z ciekawością żeby za chwilę czmychnąć . swietnie "dogaduje się " z innymi kotami.

SET

Data urodzenia : ok. 2017r.

Kastracja : tak

Set jest z nami od 22.01.2018r. Jest bardzo przytulaśnym kotem choć na początku był bardzo nieufny. Teraz sam prosi sie o uwagę głośno miaucząc i ocierając się o nogi. Świetnie dogaduje się z innymi kotami.

SALI

Data urodzenia : ok. 2016r.

Sterylizacja : przed

Sali jest z nami od 06.03.2018r. Jest raczej spokojną i bezkonfliktową kotką, "dogaduje się " z innymi kotami mieszkającymi w kociarnii. 

ASTRA

Data urodzenia : ok. 09.2017r.

Sterylizacja : przed

Astra jest w schronisku od 26.02.2018r. Jest ciekawską i milusińską kotką. Wszystko ją ciekawi i wszędzie jej pełno. Zaczepia inne koty żeby tylko sie  znią pobawiły, pościgały. Astra sprawi wiele radości całej rodzinie.

PRESTO

Data urodzenia : 06.2017r.

Kastracja : TAK

Presto jest pięknym kocurkiem, który niestety stroni od ludzi. Woli towarzystwo kocich braci. Gdyby trafił do domku na pewno z biegiem czasu zaufałby nowym właścicielom i chętniej reagowałby na obecnośc człowieka.

MUSZKA

Data urodzenia : ok. 11.2015r.

Sterylizacja : przed

Muszka jest w schronisku od 19.12.2017r. Nie jest typem pieszczocha. Jak ktoś wejdzie do kociarni obserwuje z zainteresowaniem co się dzieje jednak sama nie podejdzie do pogłaskania. Z innymi kotami żyje w zgodzie.

MOKKA

Data urodzenia : ok. 08.2017r.

Sterylizacja : przed

Mokka jest w schronisku od 19.12.2017r. Jest bardzo spokojną kotką. Nie szuka zaczepki z innymi kotami, raczej chodzi własnymi ścieżkami. W stosunku do luzi jest trochę niufna. Nie jest kotem, który lgnie od razu do ludzi, czy łasi się do nóg. Gdyby poszła do domu to pewnie z biegiem czasu stałaby się przytulasnym kotem. Teraz widac, że jeszcze nie zaakliamtyzowała sie do końca w schronisku.

VENUS

Data urodzenia : ok. 05.2015r.

W schronisku od 10.11.2017r. Venus jest śliczną kotką. Jest płochliwa i podchodzi do człowieka z rezerwą. Kiedy była na kwarantannie była zupełnie inna. Można było wziąc ją na ręce, pogłaskać. Przechodząc do kociarnii zmieniła się. Na pewno hałas, szczekanie psów miał jakis wpływ na jej wycofanie.  

Venus w końcu poczuła się bezpieczna.... świetnie czuje się w towarzystwie innych kotów i sama podchodzi do człowieka żeby ją przytulic, pogłaskać

IVO

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Ivo jest w schronisku od 26.07.2017r. Trafił do nas w opłakanym stanie, zaniedbany z ranami na całym ciele. Dziś Ivo jest pięknym kocurem o lśniącej sierści. Jest wielkim pieszczochem, sam podstawia sie do pogłaskania. W kociarnii unika zaczepek z innymi kotami i zyje z resztą stada w zgodzie.

DEVON

Data urodzenia : ok. 

Kastracja : TAK

Devon trafił najjpierw do lecznicy weterynaryjnej w Lesznie skąd po wyleczeniu do schroniska. Devon jest spokojnym zrównoważonym kocurkiem. Lubi pieszczoty ( ale nie w nadmiarze !!!) i sam podchodzi do człowieka żeby go pogłaskać. Z innymi kotami w kociarnii żyje w zgodzie. Nie jest typem prowokatora do bójek. 

FELUŚ

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Pierwsze dni Felka u nas ( 05.08.2016r)  były dla niego stresujące. Siedział wysoko na półce gdzie czuł się bezpieczny. Cofał sie przed ręką człowieka. Na szczęście starczyło kilka dni żeby Feluś poczuł sie w kociarni jak u siebie. Chętnie podchodzi do ludzi i i nadstawia się do głaskania. Z innymi kotami żyje w zgodzie. Nie wchodzi nikomu w drogę, nie ma "parcia" na przywództwo.