Koty do adopcji

KOLI

Data urodzenia : kwiecień 2017r.

Koli jest z nami od 24.08.2017r. Po leczeniu w leszczyńskiej weterynarii trafiła do schroniska. Koli jest energiczną i skorą do ciągłych zabaw kotką. Zaczepia wszystkie koty w kociarnii i chce się bawić. Uwielbia pieszczoty, nie ucieka przed głaskaniem.

DEVON

Data urodzenia : ok. 

Kastracja : TAK

Devon trafił najjpierw do lecznicy weterynaryjnej w Lesznie skąd po wyleczeniu do schroniska. Devon jest spokojnym zrównoważonym kocurkiem. Lubi pieszczoty ( ale nie w nadmiarze !!!) i sam podchodzi do człowieka żeby go pogłaskać. Z innymi kotami w kociarnii żyje w zgodzie. Nie jest typem prowokatora do bójek. 

STEFAN

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Stefan jest z nami od 05.05.2017r. Jest spokojnym, ułożonym kocurkiem. Ceni sobie swoją niezależność więc jesli szukasz mruczącej maskotki do przytlania to na pewno on nią nie będzie. Stefan musi mieć sam chęc na pieszczoty, wtedy podejdzie i sam o nie poprosi ocierając sie o nogi i mrucząc.

FELUŚ

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Pierwsze dni Felka u nas ( 05.08.2016r)  były dla niego stresujące. Siedział wysoko na półce gdzie czuł się bezpieczny. Cofał sie przed ręką człowieka. Na szczęście starczyło kilka dni żeby Feluś poczuł sie w kociarni jak u siebie. Chętnie podchodzi do ludzi i i nadstawia się do głaskania. Z innymi kotami żyje w zgodzie. Nie wchodzi nikomu w drogę, nie ma "parcia" na przywództwo.