Koty do adopcji

VENUS

Data urodzenia : ok. 05.2015r.

W schronisku od 10.11.2017r.

IVO

Data urodzenia : 

Kastracja : TAK

Ivo jest w schronisku od 26.07.2017r. Trafił do nas w opłakanym stanie, zaniedbany z ranami na całym ciele. Dziś Ivo jest pięknym kocurem o lśniącej sierści. Jest wielkim pieszczochem, sam podstawia sie do pogłaskania. W kociarnii unika zaczepek z innymi kotami i zyje z resztą stada w zgodzie.

KOLI

Data urodzenia : kwiecień 2017r.

Koli jest z nami od 24.08.2017r. Po leczeniu w leszczyńskiej weterynarii trafiła do schroniska. Koli jest energiczną i skorą do ciągłych zabaw kotką. Zaczepia wszystkie koty w kociarnii i chce się bawić. Uwielbia pieszczoty, nie ucieka przed głaskaniem.

DEVON

Data urodzenia : ok. 

Kastracja : TAK

Devon trafił najjpierw do lecznicy weterynaryjnej w Lesznie skąd po wyleczeniu do schroniska. Devon jest spokojnym zrównoważonym kocurkiem. Lubi pieszczoty ( ale nie w nadmiarze !!!) i sam podchodzi do człowieka żeby go pogłaskać. Z innymi kotami w kociarnii żyje w zgodzie. Nie jest typem prowokatora do bójek. 

FELUŚ

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Pierwsze dni Felka u nas ( 05.08.2016r)  były dla niego stresujące. Siedział wysoko na półce gdzie czuł się bezpieczny. Cofał sie przed ręką człowieka. Na szczęście starczyło kilka dni żeby Feluś poczuł sie w kociarni jak u siebie. Chętnie podchodzi do ludzi i i nadstawia się do głaskania. Z innymi kotami żyje w zgodzie. Nie wchodzi nikomu w drogę, nie ma "parcia" na przywództwo.