Psy do adopcji

RINA

Data urodzenia : ok. 03.2009r.

Sterylizacja :

Rina jest z nami od 27.03.2018r. Błąkała się po ulicach Leszna. Rina była bardzo nieufna próbowała gryźc. Dziś jest lepiej, daje się zapiąc na smycz i wyprowadzić na spacer czy wybieg. Bardzo nie lubi innych psów, dlatego tez idąc z nią trzeba uważać bo inne psy wzbudzają w niej dużą agresję i w amoku może nawet próbowac ugryźć prowadzaćego ja człowieka. Rinka jest u nas stosunkowo niedługo więc myślimy, że takie zachowanie prędzej czy później zniknie.

MANIA

Data urodzenia : ok. 2013r.

Sterylizacja : przed

Mania trafiła do schroniska 20.02.2018r. Błąkała się na terenie gminy Krzemieniewo. Była bardzo zaniedbana, sierść sfilcowana, poklejona. Mania jest kochaną, spokojna sunią. Przy pierwszym kontrakcie jest trochę nieśmiała, gdy sie do niej zbliża człowiek  to w pierwszym odruchu kuli łebek i czeka co sie stanie. Jak juz się do niej mówi że pójdziemy na spacerek, głaszcze się ją delikatnie wtedy nabiera pewności siebie i chętnie wychodzi z boksu...

WSTĘPNA REZERWACJA

KATJA

Data urodzenia : ok. 2017r.

Sterylizacja : przed

Katja jest z nami od 19.02.2018r. Błąkała się po ulicach Leszna. Katia jest małą, śliczną sunią. Ma łagodne usposobienie, jest bardzo przyjacielska. Cieszy się na widok każdego człowieka. 

IRA

Data urodzenia : ok. 2016

Sterylizacja : przed

Ira trafiła do schroniska 22.01.2018. Była bardzo zaniedbana i wychudzona. Od samego początku była bardzo ufna i przyjacielska. Kocha ludzi i tylko przy człowieku jest szczęśliwa. Jest spokojnym, ułozonym psiakiem. Po prostu psi ideał. Pomimo że od swojego właściciela miłości za bardzo nie zaznała, nie straciła wiary w ludzi. Ira będzie wierna przyjaciółka całej rodziny.

CYGA

Data urodzenia : 06.2016r.

Sterylizacja : przed

Cyga trafiła do schroniska 30.12.2017r. Błąkała się po ulicach Leszna. Cyga jest wesołą bardzo energiczną sunią. Kocha ludzi co pokazuje całą sobą. Uwielbia spacery i zabawy na wybiegu najlepiej w obecności człowieka. Cyga nie nadaje się na stróża "nocnego" naszego domu. To pies rodzinny, potrzebuje ciągłego kontaktu z człowiekiem. Cyga jest mądrym psiakiem, przy zapinaniu smyczy w pierwszej chwili biega i skacze wokół człowieka jednak gdy zwróci się jej uwagę żeby przestała się wiercić grzecznie siada i można spokojnie zapiąć jej smycz. Cyga będzie wielką radością i oddanym przyjacielem całej rodziny. 

WSTĘPNA REZERWACJA

COLA

Data urodzenia : ok. 2010r.

Sterylizacja : przed

Cola jest z nami od 23.01.2018r. Błąkała się po ulicach Leszna. Cola to wulkan energii. Ciężko posprzątać w jej kojcu bo biega wokół człowieka, skacze i chce koniecznie rozdawać całusy. Jest bardzo przyajcielska. Dobrze jesli trafi do domku gdzie aktywnie spędza się czas, aby spożytkowac jej energię

AMI

Data urodzenia : ok. 01.2015r.

Sterylizacja : przed

Ami trafiła do schroniska 19.01.2018r. Błąkała sie po ulicach Leszna. Ami to przekochana sunia. Jest pełna energii. Kocha ludzi , pieszczot dla niej nigdy za dużo. Ami bedzie idealną przyjaciółką dla całej rodziny.

NUTKA

Data urodzenia : ok. 2015r.

Sterylizacja : przed

 Nutka trafiła do schronsika 28.12.2017r. Błąkała się na terenie gminy Rawicz. Na początku była przerażona jednak z dnia na dzień było coraz lepiej. Dziś Nutka wesoło wita opiekunów. Gdy widzi smycz to aż  "piszczy" z radości , że wreszcie wyjdzie na spacerek czy na wybieg. Dopomina się pogłaskania obskakując człowieka z wszystkich stron. Nutka to pogodny i szczery psiak na pewno obdarzy nowych właścicieli dozgonną przyjaźnią i oddaniem. 

OSKA

Data urodzenia : ok. 2014r.

Sterylizacja :

Oska jest w schronisku od 27.11.2017r. Błąkała się na terenie gminy Osieczna. Z początku bardzo nieufna, nie chciała podejść. Bardzo sie wszystkich bała i uicekała do budy. Dziś jest juz lepiej, głosno szczeka na odwiedzających pilnując swojego boksu.

ROZZI

Data urodzenia : ok. 2014r.

Sterylizacja : TAK

Rozzi jest z nami od 21.09.2017r. Błąkała się na terenie gminy Rydzyna. Rozzi jest bardzo sympatyczną i przyjacielską sunią. Cieszy się bardzo gdy widzi człowieka i patrzy w oczy z rozbrajającą szczerością, radością i nadzieją. Rozzy to super kandydatka na najlepszego przyjaciela zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci w wieku szkolnym.

SHINA

Data urodzenia : ok. 12.2015r.

Sterylizacja : TAK

Shina trafiła do schroniska 11.05.2017r. Błąkała się na terenie gminy Pakosław. Shina jest bardzo przyjacielską, spokojną sunią. Przy pierwszym kontakcie jest bardzo nieśmiała dlatego trzeba podchodzić do niej powoli żeby sie nie przestraszyła. Nie wiadomo czy miała właściciela czy zyła sobie na wolności. Ma skłonności do uciekania więc trzeba uważać wchodząc do niej do boksu. Ogólnie Shina lgnie do ludzi, patrzy mądrymi pieknymi oczami, sama podchodzi i liże ręke żeby tylko ją pogłaskać. 

 

TESI

Data urodzenia : 06.2015r.

Sterylizacja : TAK

Sunie urodziły sie w przytulisku w Borku Wlkp. Do naszego schroniska przyjechały 9.02.2016r. Nigdy nie wychodziły z boksu na spacer i nie miały bliższego kontaktu z człowiekiem. Do tej pory nei potrafią chodzić na smyczy, są niespokojne i bardzo nieśmiałe. Pomimo wielu prób przełamania ich lęków, czeka nas jeszcze wiele pracy. Wszystkie 3 sunie będą potrzebowały pomocy behawiorysty, mnóstwa miłości i cierpliwości.

KALA szczęsliwa juz w nowym domku...Tesi nadal czeka...

TESI

NORKA

Data urodzenia : ok. 2007r.

Sterylizacja : TAK

Norka trafiła do schroniska 11.11.2014r. Błąkała si w Henrykowie ( gmina Święciechowa). Na początku była bardzo wystraszona i nieufna. Teraz jest juz znacznie lepiej. Cieszy sie na swoich opiekunów. Prosi sama o pieszczoty i uwagę. Jednak nadal jest płochliwa i trzeba uważać aby sie czegoś nie wystraszyła i np. nie zerwała ze smyczy.

Październik 2015r.

Norka zaufała nowym opiekunom. Tuli się do wszystkich, prosi o uwagę całą sobą. Uwielbia spacery, ale najlepiej czuje się na wybiegu, gdzie robi szaleńcze kółka wokół człowieka. Tak okazuje radość, że nie jest sama. 


OLA

Data urodzenia : ok. 2010r.

Sterylizacja :

Ola jest u nas od 22.04.2014r. Błąkała się mna terenie gminy Święciechowa. Jest przyjacielska i bardzo energiczna. Ola tak bardzo pragnie bliskości, że wyprowadzona z boksu, skacze na człowieka. Po dłuższym spacerze uspokaja się, ładnie idzie na smyczy i chętnie oddaje się przytulaniu. Nie lubi sama zostawać na wybiegu i na wszystkie możliwe sposoby stara się z niego wydostać. Pracujemy nad jej zachwaniem, od września 2016 r. Oleńka bierze udział w programie szkoleniowym LIRA. Staramy się wyelimonować jej skakanie i zapanowac nad emocjami. To naprawdę piękna sunia o błyszczącej, czarnej jak węgiel sierści. Przy odrobinie pracy Ola zmieni się nie do poznania. Już teraz kontakt z człowiekiem jest dla niej największą radością a przy solidnej dawce ciepła i uczucia, Ola po prostu oszaleje na punkcie swojej nowej rodziny.