Psy do adopcji

PINIA

Data urodzenia : 

Sterylizacja : przed

Pinia błąkała się po terenie gminy Rydzyna skąd 15.07.2018r. trafiła do schroniska. Jest mieszańcem w typie shih tzu. Nie widzi. Przyszła do nas bardzo wychudzona i zaniedbana. Pinia to mała perełka, jest pełna wigoru, cieszy się słysząc głos człowieka, podbiega żeby tylko ją pogłaskać czy delikatnie przytulić. Uwielbia spacerki, na których mimo swej ślepoty świetnie sobie radzi. 

MOJRA

Data urodzenia : ok. 06.2016r.

Sterylizacja : TAK

Mojra błąkała się na terenie gminy Miejska Górka skąd 13.06.2018r. trafiła do naszego schroniska. Mojra jest energiczną, wesołą i bardzo przyjacielską sunią. Będzie wspaniałym stróżem i najlepszym przyjacielem całej rodziny.

WSTĘPNA REZERWACJA

DORA

Data urodzenia : 05. 2014r.

Sterylizacja : przed

Dora błąkał się na terenie gminy Poniec skąd 23.05.2018r. trafiła do naszego schroniska. Pierwsze dni u nas były dla niej stresujące, głosne szczekanie innych psów, nowy teren i ludzie powodował, że przytulała sie do nóg pracownika schroniska. Teraz Dora nabrałą pewności siebie, jest bardziej ufna i wesoła. 

RINA

Data urodzenia : ok. 03.2009r.

Sterylizacja :

Rina jest z nami od 27.03.2018r. Błąkała się po ulicach Leszna. Rina była bardzo nieufna próbowała gryźc. Dziś jest lepiej, daje się zapiąc na smycz i wyprowadzić na spacer czy wybieg. Bardzo nie lubi innych psów, dlatego tez idąc z nią trzeba uważać bo inne psy wzbudzają w niej dużą agresję i w amoku może nawet próbowac ugryźć prowadzaćego ja człowieka. Rinka jest u nas stosunkowo niedługo więc myślimy, że takie zachowanie prędzej czy później zniknie.

IRA

Data urodzenia : ok. 2016

Sterylizacja : przed

Ira trafiła do schroniska 22.01.2018. Była bardzo zaniedbana i wychudzona. Od samego początku była bardzo ufna i przyjacielska. Kocha ludzi i tylko przy człowieku jest szczęśliwa. Jest spokojnym, ułozonym psiakiem. Po prostu psi ideał. Pomimo że od swojego właściciela miłości za bardzo nie zaznała, nie straciła wiary w ludzi. Ira będzie wierna przyjaciółka całej rodziny.

AMI

Data urodzenia : ok. 01.2015r.

Sterylizacja : przed

Ami trafiła do schroniska 19.01.2018r. Błąkała sie po ulicach Leszna. Ami to przekochana sunia. Jest pełna energii. Kocha ludzi , pieszczot dla niej nigdy za dużo. Ami bedzie idealną przyjaciółką dla całej rodziny.

OSKA

Data urodzenia : ok. 2014r.

Sterylizacja :

Oska jest w schronisku od 27.11.2017r. Błąkała się na terenie gminy Osieczna. Z początku bardzo nieufna, nie chciała podejść. Bardzo sie wszystkich bała i uicekała do budy. Dziś jest juz lepiej, głosno szczeka na odwiedzających pilnując swojego boksu.

TESI

Data urodzenia : 06.2015r.

Sterylizacja : TAK

Sunie urodziły sie w przytulisku w Borku Wlkp. Do naszego schroniska przyjechały 9.02.2016r. Nigdy nie wychodziły z boksu na spacer i nie miały bliższego kontaktu z człowiekiem. Do tej pory nei potrafią chodzić na smyczy, są niespokojne i bardzo nieśmiałe. Pomimo wielu prób przełamania ich lęków, czeka nas jeszcze wiele pracy. Wszystkie 3 sunie będą potrzebowały pomocy behawiorysty, mnóstwa miłości i cierpliwości.

KALA szczęsliwa juz w nowym domku...Tesi nadal czeka...

TESI

NORKA

Data urodzenia : ok. 2007r.

Sterylizacja : TAK

Norka trafiła do schroniska 11.11.2014r. Błąkała si w Henrykowie ( gmina Święciechowa). Na początku była bardzo wystraszona i nieufna. Teraz jest juz znacznie lepiej. Cieszy sie na swoich opiekunów. Prosi sama o pieszczoty i uwagę. Jednak nadal jest płochliwa i trzeba uważać aby sie czegoś nie wystraszyła i np. nie zerwała ze smyczy.

Październik 2015r.

Norka zaufała nowym opiekunom. Tuli się do wszystkich, prosi o uwagę całą sobą. Uwielbia spacery, ale najlepiej czuje się na wybiegu, gdzie robi szaleńcze kółka wokół człowieka. Tak okazuje radość, że nie jest sama. 


OLA

Data urodzenia : ok. 2010r.

Sterylizacja :

Ola jest u nas od 22.04.2014r. Błąkała się mna terenie gminy Święciechowa. Jest przyjacielska i bardzo energiczna. Ola tak bardzo pragnie bliskości, że wyprowadzona z boksu, skacze na człowieka. Po dłuższym spacerze uspokaja się, ładnie idzie na smyczy i chętnie oddaje się przytulaniu. Nie lubi sama zostawać na wybiegu i na wszystkie możliwe sposoby stara się z niego wydostać. Pracujemy nad jej zachwaniem, od września 2016 r. Oleńka bierze udział w programie szkoleniowym LIRA. Staramy się wyelimonować jej skakanie i zapanowac nad emocjami. To naprawdę piękna sunia o błyszczącej, czarnej jak węgiel sierści. Przy odrobinie pracy Ola zmieni się nie do poznania. Już teraz kontakt z człowiekiem jest dla niej największą radością a przy solidnej dawce ciepła i uczucia, Ola po prostu oszaleje na punkcie swojej nowej rodziny.