Psy do adopcji

MAGIK

Data urodzenia : ok. 2014r.

Kastracja : TAK

Magik to pies marzenie. Wesoły i pełen energii czeka niecerpliwie za spacerem w towarzystwie człowieka. Jest bardzo przyjacielski w stosunku do wszystkich osób. Jego zletą jest cierpliwość, dlatego świetnie sprawdza się w reprezentowaniu swoich schroniskowych przyjaciół na lekcjach edukacyjnych, organizowanych przez naszych opiekunów w szkołach i przedszkolach. Ciągle uśmiechnięta mordka to jego znak rozpoznawczy. Magik czeka z utęsknieniem na to aż ktoś go pokocha i da mu nowy, bezpieczny dom.

REMIK

Data urodzenia : ok. 01.2018r.

Kastracja : przed

Remik jest z nami od 22.01.2019r. Błąkał się na terenie miasta L:eszna. Na początku swojego pobytu w schronisku był bardzo niepewny i wystraszony, pokzaywał ząbki. Najgorzej reagował na mężczyzn. Dzisiaj jest już lepiej, wychodzi na spacery i cieszy sie na widok opiekunów. Jednak  na odwiedzających głośno szczeka i nie jest za bardzo przyajzny. Z doświadczenia wiemy, że potrzebuje czasu i ciągłego kontaktu z osobą, żeby jej zaufać. Wskazana jest  adopcja do domu gdzie nie ma małych dzieci. Remik jest bardzo energiczny na spacerach, może mocno ciągnąć, wszystko jest kwestią konsekwentnej pracy nad dobrym zachowaniem.

ROBERT

Data urodzenia : ok. 01.2015r.

Kastracja : przed

Robert błąkał sie na terenie gminy Osieczna skąd 17.01.2019r.  trafił do schroniska. Robert Jest bardzo przyjacielskim i radosnym psiakiem. Gdy wchodzi sie do jego boksu, on skacze wyskoko jak piłeczka. Nachylając sie do niego trezba uważać żeby niechcący nie dostać mokrego buziaka prosto w twarz :-). Robercik musiał przejśc jakieś nieprzyjemne sytuacje z człowiekiem bo jak sie do niego podchodzi to schyla sie mocno do ziemi, ale jak juz widzi, że czlowiek chce go pogłaskac i mówi się do niego spokojnym tonem, cieszy sie jak szalony.. Jest małym psiakiem więc nie będzie z nim problemów nawet w małym mieszkanku. 

HEKTOR

Data urodzenia : ok. 2014r.

Kastracja : TAK

Hektor jest w schronisku od listopada 2017r. ( Miejska Górka). Został odebrany właścicielowi wskutek złego traktowania. Hektor to psiak w typie wyżła. Hektor jest pełen energii, radości, wiecznie jest w ruchu i dopomina sie o uwagę. Nic w tym dziwnego. Ma wszystkie cechy psa mysliwskiego. Jesli myslisz o adopcji takiego psiaka pamiętaj że :  psy te nie znoszą samotności i bezczynności. Pozbawiony swoich pasji sam zorganizuje sobie czas : przekopie ogródek albo przemebluje mieszkanie. Hektor nie spaceruje on wiecznie pracuje. Ciagle węszy i chce jak najszybcjie znaleźć źródło ciekawego zapachu. Dlatego tez zastanów sie przed adopcją czy jesteś w stanie zapewnić mu szczęśliwe, spełnione życie. A tym samym byc szczęsliwym razem z nim.

WSTĘPNA REZERWACJA

BURSZTYNEK

Data urodzenia : ok. 01.2014r.

Kastracja : przed

Bursztynek jest w schronisku od 07.01.2019r. Wcześniej błąkał sie na terenie gminy Poniec. Jest małym ślicznym psiakiem. Niektóre zwierzaki już tak mają, że od pierwszego spojrzenia nas przyciągają i tak właśnie jest z Bursztynkiem. Bursztynek jest bardzo przyjacielskim psiakiem i cieszy się całym sobą na widok człowieka. Jest energiczny i ciekawy wszystkiego co się dzieje wokół niego. Po prostu nie da się go nie lubić. 

DEMON

Data urodzenia : ok. 01.2011r.

Kastracja : przed

Demon tarfił do schroniska 5.01.2019r. Błąkał się po ulicach Leszna. Psiak dostał od nas trochę przewrotne imię, bo nie chodzi tu o jego charakter ale o piękny czarny kolor sierści. Demon jest spokojnym, bardzo przyjacielskim psiakiem. Każdego wita merdając ogonem, jest pełen pozytywnej energii. Uwielbia spacery w towarzystwie opiekunów, jest kontaktowy i na pewno szybko nauczy się podstawowych komend. Demon czeka na swoją szanse na nowe życie...może z Tobą? 

ŁATEK

Data urodzenia : ok. 12.2016r,

Kastracja : przed 

Łatek jest w schronisku od 24.12.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna.Pierwsze dni Łatka w schronisku były bardzo trudne. Był przerażony nieznanym otoczeniem i niezliczonymi zapachami, przez co reagował agresją. Na szczęście szybko przekonał się, że nikt nie chce mu tutaj zrobić krzywdy. Dziś Łatek cieszy się na widok przechodzących osób. Chętnie wychodzi na spacerki i czeka na swoją szansę na nowe życie w kochającej rodzinie...

FRAKTAL

Data urodzenia : ok. 12.2017r.

Kastracja : TAK

Fraktal trafił do schroniska 6.12.2019r. . Błąkał się na terenie gminy Rawicz.Fraktal jest uroczy z tymi długimi łapkami i ślicznym pyszczkiem. Jest otwarty i ciągle nadstawia łebek do głaskania. Jak tylko podchodzi sie do jego boksu skacze z radości zeby tylko go pogłaskać, a najlepiej zabrac na spcer. Fraktal jest łągodnym, pełnym energii psiakiem. 

BARMAN

Data urodzenia : ok. 01.2010r.

Kastracja : przed

Barman jest z nami od 13.10.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Barman jest spokojnym i zrównoważonym czworonogiem. Pomimo swej masywnej postury jest bardzo łagodny i przyjacielski. 

Na zdjęciach z sesji świątecznej widac że chłopak jest grzeczny i kochany

PAKO

Data urodzenia : ok. 2007r.

Kastracja : TAK

Pako trafił do schroniska 08.02.2017r. Był przetrzymywany przez swojego właściciela w okrutnych warunkach. W kojcu na łańcuchu na odległej od zabudowań działce. Był wychudzony i bardzo zaniedbany. Dzisiaj Pako to piękny, budzący respekt psiak. Musiało upłynąc trochę czasu nim zaakceptował nowych opiekunów. Na obcych pokazuje zęby dlatego też w razie podjęcia decyzji o jego adopcji trzeba być świadomym pracy jaką będzie trzeba włożyć w zaskarbieniu sobie jego lojalności i przyjaźni.

SKOTI

Data urodzenia : ok. 05.2013r.

Kastracja : przed

Skoti jest z nami od 15.07.2018r. Błąkał sie po ulicach Leszna. Od początku był bardzo przestraszony i nieśmiały. Powoli zaczął jednak cieszyć się na widok opiekunów, a po kwarantannie można już było zabierać go na wybieg przez co "otworzył " się na ludzi jeszcze bardziej. Skoti jest wesołym, energicznym i bardzo przyjacielskim psiakiem. W niektórych sytuacjach np. w czasie sesji fotograficznej widać było onieśmielenie przy większej liczbie osób, ale zachował się dzielnie i pieknie zapozował. 

MILTON

Data urodzenia : ok. 06.2013r.

Kastracja : przed

Milton jest z nami od 25.06.2018r. Błąkał sie na terenie gminy Krzemieniewo. Jeszcze bardzo nieufny. 

BOJ

Data urodzenia : 04.2016r.

Kastracja : przed

Boj jest z nami od 28.05.,2018r. Błąkal sie na terenie gminy Borek Wlkp. Jest bardzo wycofany i zestresowany. Boi sie ludzi. Długa i cięzka droga przed nami, ale zrobimy wszystko żeby Boj w koncu przełamał swoje lęki.

MANE

Data urodzenia ok. 06.2013r.

Kastracja : przed

Mane jest z nami od 18.06.2018r. Błąkał sie po ulicach miasta Leszna. Mane to kochany i bardzo łagodny psiak. Jak tylko widzi człowieka podbiega do krat kojca żeby tylko go pogłaskać, tuli się do człowieka i prosi o pieszczoty. Jest bardzo energiczny i szczęsliwy kiedy może wybiegac się do woli czy pójść na długi spacer. Mane będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny.

NUGAT

Data urodzenia : ok. 06.2013r.

Kastracja : TAK

Nugat błąkał sie na terenie gminy Pakosław skąd 20.06.2018r. trafił do naszego schroniska. Nugat był bardzo wychudzony, sama skóra i kości. Od samego początku był bardzo nieśmiały, ale nie przejawiał żadnej agresji. Wręcz przeciwnie był łogodny i spokojny. Dziś Nugat "nabrał ciała" i pewności siebie. Jest wesoły, energiczny i bardzo przyjacielski.

SILVER

Data urodzenia : 05.2017r.

Kastracja : przed

Silver błąkał sie na terenie gminy Rawicz skąd 24.05.2018r. trafił do naszego schroniska. Silver jest bardzo przyjacielskim i łagodnym psiakiem. Kocha ludzi i długie spacerki. W kojcu głośno zawodzi żeby tylko zwrócić na siebie uwagę, no bo ile można czekać.....Silver to kandydat na najlepszego przyjaciela całej rodziny.

KURAK

Data urodzenia : 06.2015r.

Kastracja : TAK

Kurak trafił do nas 8.06.2018r. z terenu gminy Rydzyna. Swoje imię zawdzięcza temu, że nie lubi ptactwa. Kurak był bardzo wycofany, bał się strasznie wszystkiego i wszystkich. Przełamał sie dopiero po ok. 2 miesiącach pobytu w schronisku. Zaufał jednemu opiekunowi, któremu pozwala wyprowadzać się na wybieg, prosi o pieszczoty. Przed Kraczkiem jeszcze długa droga, ale najwazniejsze, że potrafi przełamywać swoje lęki.

FLAP

Data urodzenia : ok. 04.2014r.

Kastracja : przed

Flap trafił do schroniska razem z Flipem. Ich właścicielka umarła, a nimi niestesty nie miał się kto zaopiekować. 

MALIBU

Data urodzenia : ok. 03.2010r.

Kastracja : przed

Malibu jest w schronisku od 30.03.2018r. Błąkał sie na terenie gminy Bojanowo. Malibu pomimo swego wieku jest pełen życia i wszystko bardzo go ciekawi. Niestety jak to bywa przy tak dużych psach najbardziej jest narażony na choroby stawów. Dlatego też mamy nadzieję, że jeszcze przed zimą znjadzie nowy domek i ciepły kąt dla siebie. Malibu jest zupełnie nieszkodliwym psem i jest bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi. 

MAJLO

Data urodzenia : ok. 02.2009r.

Kastracja :

Majlo jest z nami od 20.02.2018r. Błąkał się na terenie gminy Krzemieniewo. Majlo jest jak do tej pory nieufnym psiakiem. Gdy się podchodzi próbuje ugryźć, jest to jednak bardziej próba pokazania, że się bardzo boi. Trochę pracy przed nami, ale wierzymy że Majlo stanie się szczęsliwym psiakiem.

marzec 2019r. 

Majlo stał sie ufny w stosunku do piekunów. Chętnie wychodzi na spacerki i cieszy sie na widok człowieka. Nie próbuje juz nikogo podgryzać wręcz przeciwnie stał sie przyjaźnie nastawionym fajnym, psiakiem

SOLO

Data urodzenia : ok. 2009r.

Kastracja : TAK

Solo trafił do schroniska 13.02.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Na początku był bardzo nieufny, nie wychodził z budy. Dzisiaj Solo jest calkiem innym psiakiem. Trzeba uważac jak wchodzi się do jego kojca bo na siłę pcha się do wyjścia. Uwielbia spacerki, bieganie po wybiegu. Jest bardzo przyjacielski, kocha ludzi. Solo wygląda troszke pokracznie przez starą rane na pyszczku. Jednak dla nas jest najpiękniejszym psiakiem pod słońcem, na pewno dla przyszłego właściciela też tak będzie ...

EDI

Data urodzenia : ok. 2008r.

Kastracja : przed

Edi trafił do schroniska 20.03.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Edi pomimo swego dojrzałego wieku jest bardzo energicznym psem. Głośno szczeka domagając się w ten sposób uwagi. Jak każdy psiak uwielbia spacery. Od samego początku zaakceptował nowych opiekunów. Nie przejawia agresji. 

HAN

Data urodzenia : ok. 2011r.

Kastracja : TAK

Han jest z nami od 13.02.2018r. W wyniku wypadku lokomocyjnego najpierw trafił do leszczyńskiej lecznicy weterynaryjnej, a później do nas. Han jest uroczym i przyjacielskim psiakiem. Ma śliczny pyszczek i mądre oczy. Uwielbia spacery i zabawy na wybiegu.  Grzecznie daje się zapiąc na smycz. Na spacerach za bardzo nie ciągnie. Han będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny. 

ARO

Data urodzenia : ok. 2006r. 

Kastracja : 

Aro to ok. 12 letni psiak, który trafił do schroniska 6 listopada 2017r. Błąkał się po ulicach Leszna. Aro jest starszym psiakiem słabo widzi i słyszy. Jednak świetnie sobie radzi w schroniskowej codzienności. Aro jest bardzo przyjacielskim psiakiem, cieszy się na widok człowieka. Na smyczy chodzi bardzo spokojnie, nie ciągnie. Nie przejawia agresji do innych psów. Czy znajdzie się ktoś kto go przygarnie na jesień jego życia ?

PIOTRUŚ

Data urodzenia : ok. 01.2014r.

Kastracja : TAK

 Piotruś jest z nami od 03.01.2018r. Błąkał sie po ulicach Leszna. Początki w schronisku były dla niego bardzo  trudne. Bardzo się bał nowego otoczenia, nieznanych ludzi. Ze strachu pokazywał ząbki. Dziś jest już w porządku. Zobaczył, że nikt mu nie robi krzywdy, jest jedzonko i do tego mozna wyjść na spacer.  Przyzwyczaił sie do swojego boksu , z którego głosno obszczekuje  odwiedzających schronisko. Jednak nie świadczy to o jego agresji ale pwrost przeciwnie, zwrócenia na siebie uwagi. Poza boksem nie czuje się już tak pewnie, niepokoi go szczekanie innych psów i szukanie schronienia przy człowieku. o Piotruś zaufał opiekunom, zaufa i Tobie... Piotrus ze względu na małe gabaryty może śmaiło zmieszkać w małym mieszkanku czy bloku .

RUFUS

Data urodzenia : ok. 02.2010r.

Kastracja : przed

Rufus jest z nami od 15.12.2017r. Błąkał się po ulicach Leszna. Rufus przy pierwszym kontakcie jest nieufny, głośno szczeka i próbuje straszyć pokazując zęby. Jak już wejdzie się do kojca uspokaja się. Chętnie wychodzi na wybieg i spacery.

 

KODI

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja : TAK

Kodi trafił do schroniska 16.09.2017r. Błąkał się po ulicach Leszna. Na początku był bardzo agresywny, pokzaywał zęby i nie wychodził z budy. Co ciekawe, nie mozna było zapiąć mu smyczy bo strasznie się rzucał i chciał ugryźć, ale w momencie gdy miał zarzucone "lasso" nagle stawał się uległym psem. Mozna było spokojnie zapiąć smycz i go pogłaskać. Po kastracji jest lepiej, długo szczeka i warczy na człowieka ale w końcu za któryms razem podchodzi i daje sie pogłaskać. Nie iwadomo przez co przeszedł w przeszłości, na pewno nic dobrego od człowieka do tej pory nie dostawał...

Na szczęście tak jak w większości przypadków, Kodi dał się przekonać, że człowiek potrafi być dobry

ALFRED

Data urodzenia : ok. 2012r.

Kastracja : TAK

Alfred jest z nami od 20.10.2017r. Błąkał sie na terenie gminy Rydzyna. Alfred jest bardzo przyjacielskim psiakiem. Kocha ludzi, nie przejawia żadnej agresji. Ma w sobie coś z psa mysliwskiego, ciągle coś tropi i czegoś szuka. Uwielbia kopać doły, zabierając go w z wybiegu mozna długo go wołać, odejdzie od dołu dopiero jak się do niego podejdzie. Alfred potrzebuje dużo ruchu żeby spożytkowac jego pozytywną energię :-)

MAX

Data urodzenia : ok. 2012r.

Kastracja : TAK

Max trafił do schroniska 18.08.2017r. Błąkał się na terenie gminy Rawicz. Maxik jest bardzo przyjacielskim psiakiem. Czeka spokojnie na zapięcie smyczy i z radością idzie na spacerek. Na wybiegu szaleje jak szczeniak. Nie jest agresywny do innych psów z ciekawością poznaje swoich braci z sąsiednich wybiegów. Maxik na pewno da dużo radości nowemu właścicielowi.

FOX

 Data urodzenia : ok. 2008r.

Kastracja : TAK

 

Fox po raz pierwszy trafił do schroniska 19.08.2013r. Błąkał się na terenie gminy Krzemieniewo. Po dwóch latacyh został adoptowany. Niestety po następnych dwóch latach znowu trafił do schroniska. Fox przed pierwszą adopcją był bardzo energicznym psem. Potrzebował  dużo ruchu aby rozładować swoją wszechobecną energię. Osobom które go adoptowały zostały przedstawione wszytkie ważne infromacje na jego temat. Powodem oddania Foxa była podobno agresja w stosunku do dzieci. Fox po powrocie do nas dzisiaj to nie jest ten sam pies, którego wydawalismy do adopcji.. Jest spokojniejszy, łagodniejszy, chowa sie w budzie przed wodą ( wczesniej chociaz myło sie jego kojec biegał wokół człowieka jak szalony ciągle szczekając).

Została mu jednak duza niechęc do innych psów.

Fox najlepiej będzie się czuł w towarzystwie aktywnie spędzających czas  osób dorosłych.

 

1 2 NastępnyOstatni