Psy do adopcji

BAMBO

Data urodzenia : ok. 12.2015r.

Kastracja : przed

Bambo błąkał się na terenie gminy Rawicz skąd 28.12.2018r. trafił do schroniska.

ŁATEK

Data urodzenia : ok. 12.2016r,

Kastracja : przed 

Łatej jest w schronisku od 24.12.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna.

FOSTER

Data urodzenia : ok. 12.2012r.

Kastracja : przed

Foster błąkał się na terenie gminy Rawicz skąd 20.12.2018r. trafił do schroniska. 

PUZON

Data urodzenia : ok. 12.2017r.

Puzon jest z nami od 6.12.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna.

FRUGO

Data urodzenia: ok. 

Kastracja : TAK

Frugo błąkał się na terenie gminy Rawicz skąd 6.12.2018r. trafił do naszego schroniska. Frugo to wesoły, energiczny i bardzo przyjacielski psiak

WSTĘPNA REZERWACJA

FRAKTAL

Data urodzenia : ok. 12.2017r.

Kastracja : przed

Fraktal trafił do schroniska 6.12.2019r. . Błąkał się na terenie gminy Rawicz

JANTAR

Data urodzenia : 

Kastracja : przed

Jantar jest z nami od 22.11.2018r. Wczesniej błąkał się na terenie gminy Święciechowa. Jantarek zaraz po przyjeździe do schroniska był bardzo wystraszony i nieyfny. Dzis jest lepiej, merda ogonkiem na widok opiekunów i chętnie wychodzi na spacerki

ARTUS

Data urodzenia :

Kastracja : przed

Artus jest z nami od 20.11.2018r. Wcześniej błąkał sie na terenie gminy Bojanowo. Przy pierwszym kontakcie był nieufny i trochę powarkiwał. Jednak bardzo szybko zintegrował się z nowymi opiekunami i obdarzył ich zaufaniem. Artus jest energicznym psiakiem. Uwielbia spacerki i zabawy na wybiegu. 

APRIS

Data urodzenia :

Kastracja : przed

Apris błąkał się na terenie gminy Bojanowo skąd 20.11.2018r. trafił do schroniska. Apris to "kulka" szczęścia. Do wszystkich wesoło merda ogonkiem i szeroko się uśmiecha. Jest łasy na pieszczoty, a spacerek przy boku człowieka to dla niego największa nagroda. Apris to mały psiak więc świetnie będzie się czuł nawet w małym mieszkanku.

JIM

Data urodzenia :

Kastracja : TAK

Jim błąkał sie na terenie gminy Poniec skąd 7.11.2018r. przyjechał do naszego schroniska. Jim to psiak w typie beagle. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do człowieka.  Rasa ta ma wesołe usposobienie i zawadiacką naturę, jest pełna energii. Psy te są  przyjazne i łagodne nie tylko w stosunku do członków rodziny, ale także wobec obcych osób, dlatego nie sprawdzi się jako stróż czy obrońca. Pozbawiony agresji, świetnie nadaje się na kompana dla starszych dzieci. Uwielbia pieszczoty, jest zawsze chętny do zabawy, niezmordowany i skory do figli. Nie lubi samotności, pozostawiony sam na długie godziny może psocić lub wyciem uprzykrzać życie sąsiadom. Najlepiej się czuje, gdy rodzina jest w komplecie.

WSTĘPNA REZERWACJA

BARMAN

Data urodzenia : ok. 01.2010r.

Kastracja : przed

Barman jest z nami od 13.10.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Barman jest spokojnym i zrównoważonym czworonogiem. Pomimo swej masywnej postury jest bardzo łagodny i przyjacielski. 

Na zdjęciach z sesji świątecznej widac że chłopak jest grzeczny i kochany

ARNOLD

Data urodzenia : ok. 09.2014r.

Kastracja : przed

Arnold jest z nami od 10.09.2018r. Wcześniej błąkał się na terenie gminy Osieczna. Arnold jest  nieśmiałym psem. 

PAKO

Data urodzenia : ok. 2007r.

Kastracja : TAK

Pako trafił do schroniska 08.02.2017r. Był przetrzymywany przez swojego właściciela w okrutnych warunkach. W kojcu na łańcuchu na odległej od zabudowań działce. Był wychudzony i bardzo zaniedbany. Dzisiaj Pako to piękny, budzący respekt psiak. Musiało upłynąc trochę czasu nim zaakceptował nowych opiekunów. Na obcych pokazuje zęby dlatego też w razie podjęcia decyzji o jego adopcji trzeba być świadomym pracy jaką będzie trzeba włożyć w zaskarbieniu sobie jego lojalności i przyjaźni.

ZOMO

Data urodzenia : ok. 04.2017r.

Kastracja : TAK

Po raz pierwszy Zomo trafił do schroniska w czerwcu 2017r. Był maleńkim, słodkim szczeniaczkiem. Bardzo szybko poszedł do adopcji. Po roku czasu psiak trafił do nas z powrotem, bo stał się niebezpieczny dla osób go adoptujących. Ale przecież wychowanie 2 miesięcznego psiaka nalezy do osób adoptujących..... Osoby addające psa nie powiadomiły nas o kastracji, która odbyła sie tuż przed jego oddaniem. Praktycznie od pierwszego dnia kiedy Zomo do nas wrócił nie można było do niego wejśc, agresja strraszna. Po tygodniu pracownicy zauważyli krew w kojcu okazało się , ze pies ma otwartą raną po kastracji.... szybka reakcja i cud że nie doszło do zakażenia. Zomo na dzień dzisiejszy toleruje pracowników schroniska, którzy na co dzień otaczają go pieka. Jednka w stosunku do osób odwiedzających jest bardzo niefuny i ewentualny nowy właściciel będzie musiał poświęcić trochę czasu aby psiak obdarzył go  swoją przyjaźią.

TYTUS

Data urodzenia : ok. 06.2016r.

Kastracja : TAK

Tytus po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2017r. Po czym w marcu 2017r. poszedł do adopcji. Niestety po roku czasu właściciele oddali go z powrotem do schroniska.Dla Tytusa to była ogormna trauma. Nie można było do niego wogóle  podejść , cały czas siedział w budzie i głosno warczał. Jednak mijały dzień za dniem, opiekunowie mówili do niego, codzienne karmienie i sprzątanie zrobiły swoje...Tytus nagle przestał warczeć, a gdy opiekun pokazał mu smycz przybiegł do niego merdając ogonem. To był przełomowy moment. Tytus nadal  żle reaguje na osoby, których nie zna jednka wiemy juz, że czas jest tu lekarstwem na zaufanie i wielką przyjaźń....

SKOTI

Data urodzenia : ok. 05.2013r.

Kastracja : przed

Skoti jest z nami od 15.07.2018r. Błąkał sie po ulicach Leszna. Od początku był bardzo przestraszony i nieśmiały. Powoli zaczął jednak cieszyć się na widok opiekunów, a po kwarantannie można już było zabierać go na wybieg przez co "otworzył " się na ludzi jeszcze bardziej. Skoti jest wesołym, energicznym i bardzo przyjacielskim psiakiem. W niektórych sytuacjach np. w czasie sesji fotograficznej widać było onieśmielenie przy większej liczbie osób, ale zachował się dzielnie i pieknie zapozował. 

MILTON

Data urodzenia : ok. 06.2013r.

Kastracja : przed

Milton jest z nami od 25.06.2018r. Błąkał sie na terenie gminy Krzemieniewo. Jeszcze bardzo nieufny. 

MIKSER

Data urodzenia : 0k. 06.2013r.

Kastracja : przed

Mikser jest w schronisku od 25.06.2018r. Błąkał się na terenie gminy Krzemieniewo. Mikser jest bardzo wycofany, boi sie ludzi, reaguje agresją na zbliżanie się do niego. Nie wiemy co przeszedł w swoim życiu ...może reaguje tak dlatego że tolerował tylko swoich właścicieli bądź właściciela...

BOJ

Data urodzenia : 04.2016r.

Kastracja : przed

Boj jest z nami od 28.05.,2018r. Błąkal sie na terenie gminy Borek Wlkp. Jest bardzo wycofany i zestresowany. Boi sie ludzi. Długa i cięzka droga przed nami, ale zrobimy wszystko żeby Boj w koncu przełamał swoje lęki.

MANE

Data urodzenia ok. 06.2013r.

Kastracja : przed

Mane jest z nami od 18.06.2018r. Błąkał sie po ulicach miasta Leszna. Mane to kochany i bardzo łagodny psiak. Jak tylko widzi człowieka podbiega do krat kojca żeby tylko go pogłaskać, tuli się do człowieka i prosi o pieszczoty. Jest bardzo energiczny i szczęsliwy kiedy może wybiegac się do woli czy pójść na długi spacer. Mane będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny.

NUGAT

Data urodzenia : ok. 06.2013r.

Kastracja : przed

Nugat błąkał sie na terenie gminy Pakosław skąd 20.06.2018r. trafił do naszego schroniska. Nugat był bardzo wychudzony, sama skóra i kości. Od samego początku był bardzo nieśmiały, ale nie przejawiał żadnej agresji. Wręcz przeciwnie był łogodny i spokojny. Dziś Nugat "nabrał ciała" i pewności siebie. Jest wesoły, energiczny i bardzo przyjacielski.

SILVER

Data urodzenia : 05.2017r.

Kastracja : przed

Silver błąkał sie na terenie gminy Rawicz skąd 24.05.2018r. trafił do naszego schroniska. Silver jest bardzo przyjacielskim i łagodnym psiakiem. Kocha ludzi i długie spacerki. W kojcu głośno zawodzi żeby tylko zwrócić na siebie uwagę, no bo ile można czekać.....Silver to kandydat na najlepszego przyjaciela całej rodziny.

KURAK

Data urodzenia : 06.2015r.

Kastracja : TAK

Kurak trafił do nas 8.06.2018r. z terenu gminy Rydzyna. Swoje imię zawdzięcza temu, że nie lubi ptactwa. Kurak był bardzo wycofany, bał się strasznie wszystkiego i wszystkich. Przełamał sie dopiero po ok. 2 miesiącach pobytu w schronisku. Zaufał jednemu opiekunowi, któremu pozwala wyprowadzać się na wybieg, prosi o pieszczoty. Przed Kraczkiem jeszcze długa droga, ale najwazniejsze, że potrafi przełamywać swoje lęki.

FLAP

Data urodzenia : ok. 04.2014r.

Kastracja : przed

Flap trafił do schroniska razem z Flipem. Ich właścicielka umarła, a nimi niestesty nie miał się kto zaopiekować. 

MALIBU

Data urodzenia : ok. 03.2010r.

Kastracja : przed

Malibu jest w schronisku od 30.03.2018r. Błąkał sie na terenie gminy Bojanowo. Malibu pomimo swego wieku jest pełen życia i wszystko bardzo go ciekawi. Niestety jak to bywa przy tak dużych psach najbardziej jest narażony na choroby stawów. Dlatego też mamy nadzieję, że jeszcze przed zimą znjadzie nowy domek i ciepły kąt dla siebie. Malibu jest zupełnie nieszkodliwym psem i jest bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi. 

MAJLO

Data urodzenia :

Kastracja :

Majlo jest z nami od 20.02.2018r. Błąkał się na terenie gminy Krzemieniewo. Majlo jest jak do tej pory nieufnym psiakiem. Gdy się podchodzi próbuje ugryźć, jest to jednak bardziej próba pokazania, że się bardzo boi. Trochę pracy przed nami, ale wierzymy że Majlo stanie się szczęsliwym psiakiem.

SOLO

Data urodzenia : ok. 2009r.

Kastracja : TAK

Solo trafił do schroniska 13.02.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Na początku był bardzo nieufny, nie wychodził z budy. Dzisiaj Solo jest calkiem innym psiakiem. Trzeba uważac jak wchodzi się do jego kojca bo na siłę pcha się do wyjścia. Uwielbia spacerki, bieganie po wybiegu. Jest bardzo przyjacielski, kocha ludzi. Solo wygląda troszke pokracznie przez starą rane na pyszczku. Jednak dla nas jest najpiękniejszym psiakiem pod słońcem, na pewno dla przyszłego właściciela też tak będzie ...

SCRUFFY

Data urodzenia : ok. 2006r.

Kastracja :

Scruffy trafił do schroniska 26.01.2018r. Błąkał sie po ulicach Leszna. Scruffy to starszy psiaczek bez żadnej agresji. Mimo swego wieku jest bardzo energiczny. Uwielbia spacerki i "węszenie" na wybiegu. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do każdego. jest radosny i czeka na swoją szansę...

EDI

Data urodzenia : ok. 2008r.

Kastracja : przed

Edi trafił do schroniska 20.03.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Edi pomimo swego dojrzałego wieku jest bardzo energicznym psem. Głośno szczeka domagając się w ten sposób uwagi. Jak każdy psiak uwielbia spacery. Od samego początku zaakceptował nowych opiekunów. Nie przejawia agresji. 

ARTIS

Data urodzenia : ok. 2008r.

Artis jest z nami od 28.02.2018r. Błąkał się na terenie gminy Pakosław. Artis to starszy, niewidzący  psiak. Jeszcze oswaja się ze schroniskiem, z jego dźwiękami, zapachami. Nie przejawia agresji, akceptuje nowych opiekunów. Jest przyjacielski, ale zanim tak naprawdę odda całe swe serce musi zapoznać sie z nowym otoczeniem. Nie może zobaczyć co go otacza więc musi "poczytać" nosem... Bardzo chętnie wychodzi na wybieg gdzie powoli sobie tupta. Na spacerach śmiało idzie naprzód. Artis na pewno odda całą swą miłośc temu kto go przygarnie. Idzie zima, a to nie sprzyja Artisowi ze względu na jego wrażliwe już stawy. 

1 2 NastępnyOstatni