Psy do adopcji

DENIS

Data urodzenia : ok. 04.2014r.

Kastracja : TAK

Denis jest u nas 21.04.2018r. Błąkał sie na terenie gminy Święciechowa. 

WSTĘPNA REZERWACJA !!!

FLAP

Data urodzenia : ok. 04.2014r.

Kastracja : przed

Flap trafił do schroniska razem z Flipem. Ich właścicielka umarła, a nimi niestesty nie miał się kto zaopiekować. 

FLIP

Data urodzenia : ok. 10.2016r.

Kastracja : przed

Flip jest u nas od 13.04.2018r. Trafił do schroniska razem z Flapem. Ich właścicielka zmarła, a nimi nie miał się kto zaopiekować.

ZEFIR

Data urodzenia : ok. 04.2011r.

Kastracja : przed

Zefir trafił do schroniska 16.04.2018. Błąkał sie na terenie gminy Święciechowa.

RYBAK

Data urodzenia : ok. 04.2010r.

Kastracja :

Rybak jest w schronisku od 05.04.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna.

WSTĘPNA REZERWACJA

MALIBU

Data urodzenia : ok. 03.2010r.

Kastracja : przed

Malibu jest w schronisku od 30.03.2018r. Błąkał sie na terenie gminy Bojanowo. Malibu pomimo swego wieku jest silny i energiczny. Jest bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi. 

MOBI

Data urodzenia : ok. 03.2013r.

Kastracja : przed

Mobi trafił do schroniska 30.03.2018r. Błąkał się na terenie gminy Bojanowo. Mobi jest wesołym i energicznym psiakiem. Cieszy się na widok każdego człowieka, do wszytkich jest przyjaźnie nastawiony.

ZACK

Data urodzenia : ok. 03.2015r.

Kastracja : przed

Zack jest z nami od 30.03.2018r. Błąkał sie na terenie gminy Bojanowo.

ARMANDO

Data urodzenia : ok. 10.2016r.

Kastracja : przed

Armando jest w schronisku od 27.03.2018r. Błąkał się na terenie gminy Święciechowa, po Henrykowie. Widac było, że nie wie gdzie ma iśc tak jakby ktoś wyrzucił go z auta. Armando jest wesołym i bardzo przyjacielskim psiakiem. Nie ma w nim żadnej agresji. Jest energiczny i zawsze skory do zabaw. Świetnie będzie czuł się w otoczeniu aktywnej rodziny.

RINA

Data urodzenia : ok. 03.2009r.

Sterylizacja :

Rina jest z nami od 27.03.2018r. Błąkała się po ulicach Leszna. Rina była bardzo nieufna próbowała gryźc. Dziś jest lepiej, daje się zapiąc na smycz i wyprowadzić na spacer czy wybieg. Bardzo nie lubi innych psów, dlatego tez idąc z nią trzeba uważać bo inne psy wzbudzają w niej dużą agresję i w amoku może nawet próbowac ugryźć prowadzaćego ja człowieka. Rinka jest u nas stosunkowo niedługo więc myślimy, że takie zachowanie prędzej czy później zniknie.

MAJLO

Data urodzenia :

Kastracja :

Majlo jest z nami od 20.02.2018r. Błąkał się na terenie gminy Krzemieniewo. Majlo jest jak do tej pory nieufnym psiakiem. Gdy się podchodzi próbuje ugryźć, jest to jednak bardziej próba pokazania, że się bardzo boi. Trochę pracy przed nami, ale wierzymy że Majlo stanie się szczęsliwym psiakiem.

SOLO

Data urodzenia : ok. 2009r.

Kastracja :

Solo trafił do schroniska 13.02.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Na początku był bardzo nieufny, nie wychodził z budy. Dzisiaj Solo jest calkiem innym psiakiem. Trzeba uważac jak wchodzi się do jego kojca bo na siłę pcha się do wyjścia. Uwielbia spacerki, bieganie po wybiegu. Jest bardzo przyjacielski, kocha ludzi. Solo wygląda troszke pokracznie przez starą rane na pyszczku. Jednak dla nas jest najpiękniejszym psiakiem pod słońcem, na pewno dla przyszłego właściciela też tak będzie ...

SCRUFFY

Data urodzenia : ok. 2006r.

Kastracja :

Scruffy trafił do schroniska 26.01.2018r. Błąkał sie po ulicach Leszna. Scruffy to starszy psiaczek bez żadnej agresji. Mimo swego wieku jest bardzo energiczny. Uwielbia spacerki i "węszenie" na wybiegu. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do każdego. jest radosny i czeka na swoją szansę...

EDI

Data urodzenia : ok. 2008r.

Kastracja : przed

Edi trafił do schroniska 20.03.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Edi pomimo swego dojrzałego wieku jest bardzo energicznym psem. Głośno szczeka domagając się w ten sposób uwagi. Jak każdy psiak uwielbia spacery. Od samego początku zaakceptował nowych opiekunów. Nie przejawia agresji. 

PŁATEK

Data urodzenia : ok. 03.2008r.

Kastracja : przed

Płatek jest w schronisku od 15.03.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Jest bardzo przyjacielskim, grzecznym psiakiem. Płatek jest psem w typie beagle. Beagle to pies myśliwski, który stosunkowo niedawno stał się domowym pupilem. Decydując sie na jego adopcję trzeba wiedzieć, że nei lubi samotności. Zostawiając go samego na długie godziny trzeba byc świadomym, że może psocić (np. niszczyć sprzęt domowy) bądź wyć z tęsknoty. Szczęśliwy jest tylko wtedy gdy domownicy są w domu. Nie wiemy w jakich warunkach przebywał wcześniej Płatek. Czy był wykorzystywany w polowaniach, czy mieszkał w domu czy na powdórku. Wiemy jedno, Płatek to uroczy i kochany psiak, który czeka na swój szczęśliwy los...

WSTĘPNA REZERWACJA

ARTIS

Data urodzenia : ok. 2008r.

Artis jest z nami od 28.02.2018r. Błąkał się na terenie gminy Pakosław.Artis to starszy, niewidzący  psiak. Jeszcze oswaja się ze schroniskiem, z jego dźwiękami, zapachami. Nie przejawia agresji, akceptuje nowych opiekunów. Bardzo chętnie wychodzi na wybieg gdzie powoli sobie tupta.

BARI

Data urodzenia : ok. 09.2016r.

Kastracja : przed

Bari jest z nami od 28.02.2018r. Błąkał się na terenie gminy Pakosław. Bari jest przyjacielskim i kontaktowym psiakiem. Szybko zaufał nowy opiekunom i bez problemu wszystkich  zaakceptował. Bari jest przyjacielskim psiakiem. Chętnie wychodzi na wybieg, przy zapinaniu smyczy grzecznie czeka 9 w odróżnieniu od wielu innych psiaków, które traktują to jako zabawę:-)

WSTĘPNA REZERWACJA

MANIA

Data urodzenia : ok. 2013r.

Sterylizacja : przed

Mania trafiła do schroniska 20.02.2018r. Błąkała się na terenie gminy Krzemieniewo. Była bardzo zaniedbana, sierść sfilcowana, poklejona. Mania jest kochaną, spokojna sunią. Przy pierwszym kontrakcie jest trochę nieśmiała, gdy sie do niej zbliża człowiek  to w pierwszym odruchu kuli łebek i czeka co sie stanie. Jak juz się do niej mówi że pójdziemy na spacerek, głaszcze się ją delikatnie wtedy nabiera pewności siebie i chętnie wychodzi z boksu...

WSTĘPNA REZERWACJA

GROSZEK

Data urodzenia : ok. 03.2007

Groszek jest w schronisku od 13.03.2018r. Błąkał sie na terenie Leszna. Groszek jest psem niewidzącym więc tym bardziej jesteśmy szczęsliwi, że trafił do nas, a nie pod koła samochodu. Groszek to maleńka przytulanka. Lgnie do człowieka, prosi o pieszczoty, jak tylko usłysze, że ktoś się zbliża szybciutko "podbiega" do krat. Pomimo swej ślepoty Groszek dobrze sobie radzi. Lubi spacerki, a i na wybiegu śmiało sie porusza. 

HAN

Data urodzenia : ok. 2011r.

Kastracja : przed

Han jest z nami od 13.02.2018r. W wyniku wypadku lokomocyjnego najpierw trafił do leszczyńskiej lecznicy weterynaryjnej, a później do nas. Han jest uroczym i przyjacielskim psiakiem. Ma śliczny pyszczek i mądre oczy. Uwielbia spacery i zabawy na wybiegu.  Grzecznie daje się zapiąc na smycz. Na spacerach za bardzo nie ciągnie. Han będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny. 

DĘBUŚ

Data urodzenia : 

Kastracja : przed

Dębuś jest z nami od 19.02.2018. Błąkał się po ulicach Leszna. Dębuś jest energicznym i wesołym psiakiem.

KATJA

Data urodzenia : ok. 2017r.

Sterylizacja : przed

Katja jest z nami od 19.02.2018r. Błąkała się po ulicach Leszna. Katia jest małą, śliczną sunią. Ma łagodne usposobienie, jest bardzo przyjacielska. Cieszy się na widok każdego człowieka. 

IRA

Data urodzenia : ok. 2016

Sterylizacja : przed

Ira trafiła do schroniska 22.01.2018. Była bardzo zaniedbana i wychudzona. Od samego początku była bardzo ufna i przyjacielska. Kocha ludzi i tylko przy człowieku jest szczęśliwa. Jest spokojnym, ułozonym psiakiem. Po prostu psi ideał. Pomimo że od swojego właściciela miłości za bardzo nie zaznała, nie straciła wiary w ludzi. Ira będzie wierna przyjaciółka całej rodziny.

CYGA

Data urodzenia : 06.2016r.

Sterylizacja : przed

Cyga trafiła do schroniska 30.12.2017r. Błąkała się po ulicach Leszna. Cyga jest wesołą bardzo energiczną sunią. Kocha ludzi co pokazuje całą sobą. Uwielbia spacery i zabawy na wybiegu najlepiej w obecności człowieka. Cyga nie nadaje się na stróża "nocnego" naszego domu. To pies rodzinny, potrzebuje ciągłego kontaktu z człowiekiem. Cyga jest mądrym psiakiem, przy zapinaniu smyczy w pierwszej chwili biega i skacze wokół człowieka jednak gdy zwróci się jej uwagę żeby przestała się wiercić grzecznie siada i można spokojnie zapiąć jej smycz. Cyga będzie wielką radością i oddanym przyjacielem całej rodziny. 

WSTĘPNA REZERWACJA

ARO

Data urodzenia : ok. 2006r. 

Kastracja : 

Aro to ok. 12 letni psiak, który trafił do schroniska 6 listopada 2017r. Błąkał się po ulicach Leszna. Aro jest starszym psiakiem słabo widzi i słyszy. Jednak świetnie sobie radzi w schroniskowej codzienności. Aro jest bardzo przyjacielskim psiakiem, cieszy się na widok człowieka. Na smyczy chodzi bardzo spokojnie, nie ciągnie. Nie przejawia agresji do innych psów. Czy znajdzie się ktoś kto go przygarnie na jesień jego życia ?

COLA

Data urodzenia : ok. 2010r.

Sterylizacja : przed

Cola jest z nami od 23.01.2018r. Błąkała się po ulicach Leszna. Cola to wulkan energii. Ciężko posprzątać w jej kojcu bo biega wokół człowieka, skacze i chce koniecznie rozdawać całusy. Jest bardzo przyajcielska. Dobrze jesli trafi do domku gdzie aktywnie spędza się czas, aby spożytkowac jej energię

AMI

Data urodzenia : ok. 01.2015r.

Sterylizacja : przed

Ami trafiła do schroniska 19.01.2018r. Błąkała sie po ulicach Leszna. Ami to przekochana sunia. Jest pełna energii. Kocha ludzi , pieszczot dla niej nigdy za dużo. Ami bedzie idealną przyjaciółką dla całej rodziny.

PIOTRUŚ

Data urodzenia : ok. 01.2014r.

Kastracja : przed

Piotruś jest z nami od 03.01.2018r. Błąkał sie po ulicach Leszna. Początki w schronisku były dla nie trudne. Bardzo się bał nowego otoczenia, nieznanych ludzi. Ze strachu pozkazywał ząbki. Dziś jest już w porządku. Zobaczył, że nikt mu nie robi krzywdy, jest jedzonko i do tego mozna wyjść na spacer. Piotruś zaufał opiekunom, zaufa i Tobie...

NUTKA

Data urodzenia : ok. 2015r.

Sterylizacja : przed

 Nutka trafiła do schronsika 28.12.2017r. Błąkała się na terenie gminy Rawicz. Na początku była przerażona jednak z dnia na dzień było coraz lepiej. Dziś Nutka wesoło wita opiekunów. Gdy widzi smycz to aż  "piszczy" z radości , że wreszcie wyjdzie na spacerek czy na wybieg. Dopomina się pogłaskania obskakując człowieka z wszystkich stron. Nutka to pogodny i szczery psiak na pewno obdarzy nowych właścicieli dozgonną przyjaźnią i oddaniem. 

RUFUS

Data urodzenia : ok. 02.2010r.

Kastracja : przed

Rufus jest z nami od 15.12.2017r. Błąkał się po ulicach Leszna. Rufus przy pierwszym kontakcie jest nieufny, głośno szczeka i próbuje straszyć pokazując zęby. Jak już wejdzie się do kojca uspokaja się. Chętnie wychodzi na wybieg i spacery.

 

1 2 3 NastępnyOstatni