Psy do adopcji

RAF

Data urodzenia :

Kastracja : przed

Raf jest z nami od 12.07.2018r. Błąkał się na terenie gminy Rydzyna. Raf jest psem w typie labradora. Jest bardzo energiczny i żywiołowy. Biorąc takiego psa do adopcji musimy byc świadomi, że będzie on potrzebował dużo ruchu, zainteresowania ze strony właścicieli. Labradory nie znoszą dobrze samotności, sa tez wielkimi łakomczuchami. Chcąc miec zdrowego psa musimy więc zadbać o zbilansowaną dietę dla niego.

PINIA

Data urodzenia : 

Sterylizacja : przed

Pinia błąkała się po terenie gminy Rydzyna skąd 15.07.2018r. trafiła do schroniska. Jest mieszańcem w typie shih tzu. Nie widzi. Przyszła do nas bardzo wychudzona i zaniedbana. Pinia to mała perełka, jest pełna wigoru, cieszy się słysząc głos człowieka, podbiega żeby tylko ją pogłaskać czy delikatnie przytulić. Uwielbia spacerki, na których mimo swej ślepoty świetnie sobie radzi. 

MILTON

Data urodzenia : ok. 06.2013r.

Kastracja : przed

Milton jest z nami od 25.06.2018r. Błąkał sie na terenie gminy Krzemieniewo. Jeszcze bardzo nieufny. 

MIKO

Data urodzenia : ok. 07.2014r.

Kastracja : TAK

Miko błąkał się na terenie gminy Święciechowa skąd 01.07.2018r. trafił do naszego schroniska. Miko to mały, wesoły i przyjacielski psiak. Nie będzie z nim  problemu w małym mieszkanku. 

MIKSER

Data urodzenia : 0k. 06.2013r.

Kastracja : przed

Mikser jest w schronisku od 25.06.2018r. Błąkał się na terenie gminy Krzemieniewo. Mikser jest bardzo wycofany, boi sie ludzi, reaguje agresją na zbliżanie się do niego. Nie wiemy co przeszedł w swoim życiu ...może reaguje tak dlatego że tolerował tylko swoich właścicieli bądź właściciela...

BOJ

Data urodzenia : 04.2016r.

Kastracja : przed

Boj jest z nami od 28.05.,2018r. Błąkal sie na terenie gminy Borek Wlkp. Jest bardzo wycofany i zestresowany. Boi sie ludzi. Długa i cięzka droga przed nami, ale zrobimy wszystko żeby Boj w koncu przełamał swoje lęki.

DAGLAS

Data urodzenia : ok. 07.2016r.

Kastracja : przed

Daglas błąkał się po ulicach Leszna skąd 03.07.2018r. trafił do naszego schroniska. Był bardzo niepewny i przerażony nowym miejscem. Pokazywał ze strachu zęby. Jednak szybko przyzwyczaił się do otoczenia i nowych opiekunów. Strach minął i Daglas chętnie wychodzi na spacery i na wybieg.

MANE

Data urodzenia ok. 06.2013r.

Kastracja : przed

Mane jest z nami od 18.06.2018r. Błąkał sie po ulicach miasta Leszna. Mane to kochany i bardzo łagodny psiak. Jak tylko widzi człowieka podbiega do krat kojca żeby tylko go pogłaskać, tuli się do człowieka i prosi o pieszczoty. Mane będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny.

NUGAT

Data urodzenia : ok. 06.2013r.

Kastracja : przed

Nugat błąkał sie na terenie gminy Pakosław skąd 20.06.2018r. trafił do naszego schroniska. Nugat był bardzo wychudzony, sama skóra i kości. Od samego początku był bardzo nieśmiały, ale nie przejawiał żadnej agresji. Wręcz przeciwnie był łogodny i spokojny. Dziś Nugat "nabrał ciała" i pewności siebie. Jest wesoły i energiczny.

MOJRA

Data urodzenia : ok. 06.2016r.

Sterylizacja : TAK

Mojra błąkała się na terenie gminy Miejska Górka skąd 13.06.2018r. trafiła do naszego schroniska. Mojra jest energiczną, wesołą i bardzo przyjacielską sunią. Będzie wspaniałym stróżem i najlepszym przyjacielem całej rodziny.

WSTĘPNA REZERWACJA

SILVER

Data urodzenia : 05.2017r.

Kastracja : przed

Silver błąkał sie na terenie gminy Rawicz skąd 24.05.2018r. trafił do naszego schroniska. Silver jest bardzo przyjacielskim i łagodnym psiakiem. Kocha ludzi i długie spacerki. Silver to kandydat na najlepszego przyjaciela całej rodziny.

DORA

Data urodzenia : 05. 2014r.

Sterylizacja : przed

Dora błąkał się na terenie gminy Poniec skąd 23.05.2018r. trafiła do naszego schroniska. Pierwsze dni u nas były dla niej stresujące, głosne szczekanie innych psów, nowy teren i ludzie powodował, że przytulała sie do nóg pracownika schroniska. Teraz Dora nabrałą pewności siebie, jest bardziej ufna i wesoła. 

CZAREK

Data urodzenia : ok. 2011r.

Kastracja : TAK

Czarek trafił do schroniska . Jest pięknym, dużym psiakiem w typie owczarka niemieckiego. Czarek jest przyjacielski w stosunku do ludzi, nie przejawia żadnej agresji. Trzeba uważać na spacerach żeby nie wyrwał nam smyczy z ręki bo jest bardzo silny i energiczny. Czarek będzie zarówno świetnym stróżem posesji jak i przyjacielem całej rodziny.

MARKO

Data urodzenia : ok. 05.2015r.

Kastracja : TAK

Marko błąkał się na terenie gminy Rawicz skąd w dniu 08.05.2018r. trafił do naszego schroniska. Marko to psiak w typie foksteriera. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do człowieka. Uwielbia spacery i zabawy na wybiegu. 

DOMIN

Data urodzenia : ok. 05.2016r.

Kastracja : przed

Domin jest w schronisku od 26.04.2018r. Wcześniej błąkał sie na terenie gminy Rawicz. Domin jest bardzo przyjacielskim i wesołym psiakiem. Jest energiczny i wesoły. Na każdego kto podejdzie do jego boksu radosnie szczeka żeby tylko go pogłaskac, zabrać na spacer. Domin jest małym pieskiem więc nie będzie z nim problmeu nawet w małym mieszkaniu.

KURAK

Data urodzenia : 06.2015r.

Kastracja : TAK

Kurak trafił do nas 8.06.2018r. z terenu gminy Rydzyna. Swoje imię zawdzięcza temu, że nie lubi ptactwa. Kurak był bardzo wycofany, bał się strasznie wszystkiego i wszystkich. Przełamał sie dopiero po ok. 2 miesiącach pobytu w schronisku. Zaufał jednemu opiekunowi, któremu pozwala wyprowadzać się na wybieg, prosi o pieszczoty. Przed Kraczkiem jeszcze długa droga, ale najwazniejsze, że potrafi przełamywać swoje lęki.

FLAP

Data urodzenia : ok. 04.2014r.

Kastracja : przed

Flap trafił do schroniska razem z Flipem. Ich właścicielka umarła, a nimi niestesty nie miał się kto zaopiekować. 

ZEFIR

Data urodzenia : ok. 04.2011r.

Kastracja : przed

Zefir trafił do schroniska 16.04.2018. Błąkał sie na terenie gminy Święciechowa.

MALIBU

Data urodzenia : ok. 03.2010r.

Kastracja : przed

Malibu jest w schronisku od 30.03.2018r. Błąkał sie na terenie gminy Bojanowo. Malibu pomimo swego wieku jest silny i energiczny. Jest bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi. 

RINA

Data urodzenia : ok. 03.2009r.

Sterylizacja :

Rina jest z nami od 27.03.2018r. Błąkała się po ulicach Leszna. Rina była bardzo nieufna próbowała gryźc. Dziś jest lepiej, daje się zapiąc na smycz i wyprowadzić na spacer czy wybieg. Bardzo nie lubi innych psów, dlatego tez idąc z nią trzeba uważać bo inne psy wzbudzają w niej dużą agresję i w amoku może nawet próbowac ugryźć prowadzaćego ja człowieka. Rinka jest u nas stosunkowo niedługo więc myślimy, że takie zachowanie prędzej czy później zniknie.

MAJLO

Data urodzenia :

Kastracja :

Majlo jest z nami od 20.02.2018r. Błąkał się na terenie gminy Krzemieniewo. Majlo jest jak do tej pory nieufnym psiakiem. Gdy się podchodzi próbuje ugryźć, jest to jednak bardziej próba pokazania, że się bardzo boi. Trochę pracy przed nami, ale wierzymy że Majlo stanie się szczęsliwym psiakiem.

SOLO

Data urodzenia : ok. 2009r.

Kastracja : TAK

Solo trafił do schroniska 13.02.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Na początku był bardzo nieufny, nie wychodził z budy. Dzisiaj Solo jest calkiem innym psiakiem. Trzeba uważac jak wchodzi się do jego kojca bo na siłę pcha się do wyjścia. Uwielbia spacerki, bieganie po wybiegu. Jest bardzo przyjacielski, kocha ludzi. Solo wygląda troszke pokracznie przez starą rane na pyszczku. Jednak dla nas jest najpiękniejszym psiakiem pod słońcem, na pewno dla przyszłego właściciela też tak będzie ...

SCRUFFY

Data urodzenia : ok. 2006r.

Kastracja :

Scruffy trafił do schroniska 26.01.2018r. Błąkał sie po ulicach Leszna. Scruffy to starszy psiaczek bez żadnej agresji. Mimo swego wieku jest bardzo energiczny. Uwielbia spacerki i "węszenie" na wybiegu. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do każdego. jest radosny i czeka na swoją szansę...

EDI

Data urodzenia : ok. 2008r.

Kastracja : przed

Edi trafił do schroniska 20.03.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Edi pomimo swego dojrzałego wieku jest bardzo energicznym psem. Głośno szczeka domagając się w ten sposób uwagi. Jak każdy psiak uwielbia spacery. Od samego początku zaakceptował nowych opiekunów. Nie przejawia agresji. 

ARTIS

Data urodzenia : ok. 2008r.

Artis jest z nami od 28.02.2018r. Błąkał się na terenie gminy Pakosław.Artis to starszy, niewidzący  psiak. Jeszcze oswaja się ze schroniskiem, z jego dźwiękami, zapachami. Nie przejawia agresji, akceptuje nowych opiekunów. Bardzo chętnie wychodzi na wybieg gdzie powoli sobie tupta.

GROSZEK

Data urodzenia : ok. 03.2007

Groszek jest w schronisku od 13.03.2018r. Błąkał sie na terenie Leszna. Groszek jest psem niewidzącym więc tym bardziej jesteśmy szczęsliwi, że trafił do nas, a nie pod koła samochodu. Groszek to maleńka przytulanka. Lgnie do człowieka, prosi o pieszczoty, jak tylko usłysze, że ktoś się zbliża szybciutko "podbiega" do krat. Pomimo swej ślepoty Groszek dobrze sobie radzi. Lubi spacerki, a i na wybiegu śmiało sie porusza. 

HAN

Data urodzenia : ok. 2011r.

Kastracja : TAK

Han jest z nami od 13.02.2018r. W wyniku wypadku lokomocyjnego najpierw trafił do leszczyńskiej lecznicy weterynaryjnej, a później do nas. Han jest uroczym i przyjacielskim psiakiem. Ma śliczny pyszczek i mądre oczy. Uwielbia spacery i zabawy na wybiegu.  Grzecznie daje się zapiąc na smycz. Na spacerach za bardzo nie ciągnie. Han będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny. 

IRA

Data urodzenia : ok. 2016

Sterylizacja : przed

Ira trafiła do schroniska 22.01.2018. Była bardzo zaniedbana i wychudzona. Od samego początku była bardzo ufna i przyjacielska. Kocha ludzi i tylko przy człowieku jest szczęśliwa. Jest spokojnym, ułozonym psiakiem. Po prostu psi ideał. Pomimo że od swojego właściciela miłości za bardzo nie zaznała, nie straciła wiary w ludzi. Ira będzie wierna przyjaciółka całej rodziny.

ARO

Data urodzenia : ok. 2006r. 

Kastracja : 

Aro to ok. 12 letni psiak, który trafił do schroniska 6 listopada 2017r. Błąkał się po ulicach Leszna. Aro jest starszym psiakiem słabo widzi i słyszy. Jednak świetnie sobie radzi w schroniskowej codzienności. Aro jest bardzo przyjacielskim psiakiem, cieszy się na widok człowieka. Na smyczy chodzi bardzo spokojnie, nie ciągnie. Nie przejawia agresji do innych psów. Czy znajdzie się ktoś kto go przygarnie na jesień jego życia ?

AMI

Data urodzenia : ok. 01.2015r.

Sterylizacja : przed

Ami trafiła do schroniska 19.01.2018r. Błąkała sie po ulicach Leszna. Ami to przekochana sunia. Jest pełna energii. Kocha ludzi , pieszczot dla niej nigdy za dużo. Ami bedzie idealną przyjaciółką dla całej rodziny.

1 2 NastępnyOstatni