Psy do adopcji

FLOYD

Data urodzenia : 02.2016r.

Kastracja : przed

Floyd jest z nami od 31.08.2017r. Błąkał sie na terenie gminy Pakosław. Floyd jest kochanym bezproblemowym psiakiem. Przy pierwszym kontakcie bardzo niesmiały, chowa sie do budy, ale  z ciekawości z niej wygląda. jak sie do niego mówi sam przychodzi i bardzo się cieszy. Wystarczy byc dla niego dobrym, a on to zaraz wyczuwa i chętnie poddaje się pieszczotom. 

OGAREK

Data urodzenia : 

Kastracja : TAK

Ogarek jest z nami od 22.08.2017r. Błąkał się na terenie gminy Wijewo. Ogarek jest kochanym spokojnym psiakiem. Do wszystkich jest bardzo przyjaźnie nastawiony. 

Wstępna rezerwacja

MAX

Data urodzenia :

Kastracja : przed

Max trafił do schroniska 18.08.2017r. Błąkał się na terenie gminy Rawicz. Max jest niewidomy jednak dobrze sobie radzi . Koniec nosa za przewodnika i nic mu nie straszne. 

FRANKI

Data urodzenia :

Kastracja :

Franki jest w schronisku od 18.08.2017r. Błąkał sie na terenie gminy Rawicz. Franki jest wesołym i bardzo przyjacielskim psiakiem. Do wszystkich jest bardzo przyjaźnie nastawiony. Bardzo chętnie wychodzi na spacerki i poddaje się pieszczotom. 

GUCIO

Data urodzenia :

Kastracja : przed

Gucio jest z nami od 16.08.2017r. Błąkał się w Lesznie przy ul. Jagiellońskiej.Guciowi cięzko się zaaklimatyzować w schroniskowej rzeczywistości. 

DORCIA

Data urodzenia :

Sterylizacja : przed

Dorcia jest w schronisku od 16.08.2017r. Błąkała się po terenie gminy Rydzyna ( Jabłonna). Dorcia to wulkan bardzo pozytywnej energii. Jest bardzo przyjacielska i przytulaśna. Potrzebuje dużo zainterseowania i ruchu dlatego dobrze jesli trafi do rodziny lubiącej aktywny wypoczynek.

Wstępna rezerwacja

BARON

Data urodzenia :

Kastracja : TAK

Baron jest z nami od 16.08.2017r. Błąkał się po ulicach Leszna. Baron to silny i energiczny psiak. W stosunku do ludzi przyjacielski. 

Wstępna rezerwacja

SAJGON

Data urodzenia :

Kastracja : przed

Sajgon trafił do schroniska 15.08.2017r. Błąkał sie w Lesznie przy ul. Dąbrowskiego. Sajgon to przyjazny psiak. W pierwszej chwili nieśmiały, ale bardzo szybko oswaja się z nową osobą. Cieszy sie , obskakuje człowieka prosząc o pieszczoty.

ALWIN

Data urodzenia :

Kastracja :

Alwin jest z nami od 13.08.2017r. Błąkał się na ternie Leszna. Alwinek jest energicznym i przyjacielskim psiakiem. Głosno domaga sie o uwage. Spacer to dla niego największa i najbardziej wyczekiwana  nagroda. Alwinek jest małym psiakiem więc na pewno dobrze będzie czuł nawet w mniejszym mieszkaniu.

MORRIS

Data urodzenia :

Morris uległ wypadkowi w Lesznie przy Al. Konstytucji 3 maja w wyniku którego miał uszkodzoną miednicę. Najpierw trafił do lecznicy weterynaryjnej, a 10.08.2017r. do schroniska. Morris jest juz zdrowy, na szczęście groźnie wyglądający wypadek zakończył sie szczęśliwie. Morrisek jest bardzo pozytywnym, wesołym psiakiem. Pomimo swego wieku jest bardzo aktywny, lubi spacerki i kontakt z człowiekiem. Niestety jego właściciel po dzien dzisiejszy nie zgłosił się po niego

BRITA

Data urodzenia : ok. 2015r.

Sterylizacja : przed

Brita trafiła do schroniska ze swoimi szczeniaczkami 17.07.2017r. . Błąkała się z nimi po gminie Pakosław. Brita była przerażona, nisko opuszczona głowa, cała skulona. Jednak pomimo tego pozwalała podchodzic do siebie i do swoich dzieci. Dzień po dniu coraz bardziej otwierała sie nowych opiekunów. Szczeniaczki są już w nowych domkach a Brita cały czas czeka. Swoich opiekunów wita radośnie merdając ogonkiem , prosi o pieszczoty i najchętniej weszłaby na kolana żeby tylko byc blisko człowieka. Na obce szczeka i chowa sie do budy. Jednka Brita widząc, że ktos jest dla niej dobry szybko oddaje takiej osobie całe serce. 

FUNIA

Data urodzenia : ok. 06.2016r.

Sterylizacja : przed

Funia jest z nami od 12.06.2017r. Błąkała się na terenie gminy Pępowo. Funia to maleńka sunia. Jest bardzo przyjacielska i przytulaśna. Jak tylko kogos widzi  śmieje się od ucha do ucha i prosi ochwilę uwagi, zabranie na spacer, gest czułości. Funia jest małym psiakiem więc dobrze będzie sie czuła w małym mieszkanku byle miłości było w nim duzo i nie zabrakło jej dla niej. 

Wstępna rezerwacja

FRIKO

Data urodzenia : ok. 2011r.

Kastracja : przed

Friko trafił do schroniska 17.07.2017r. Błąkał się na terenie gminy Borek Wlkp. Friko jest małym, uroczym psiakiem. Jest pełny energii i bardzo przyjacielski dla ludzi. Spacer to dla niego największa nagroda.

VIGOR

Data urodzenia : ok. 2011 r.

Kastracja : przed

Vigor trafił do schroniska 14.07.2017r. Błąkał sie na terenie gminy Rawicz. Vigor to pełen wigoru chłopak :-) Zawsze usmiechnięty  i gotowy na długi spacer.

PROTON

Data urodzenia : ok. 2011r.

Kastracja : przed 

Proton trafił do schroniska 14.07.2017r. Błąkał sie na terenie gminy Rawicz. Proton to mały kudłaczek, bardzo przyjacielski i skory do zabaw. 

FENEK

Data urodzenia : ok. 2012r.

Kastracja : TAK

Fenek jest z nami od 11.07.2017r.Błąkał się na terenie gminy Osieczna. Fenek jest pełnym energii, wesołym psiakiem. Jest bardzo przyjacielski i zawsze chętny do zabawy. Z niecierpliwością czeka na spacer, jakikolwiek kontakt z człowiekiem. Fenek świetnie będzie się czuł w rodzinie aktywnej z kltóra będzie mógł czynnie spędzać czas.

Wstępna rezerwacja

SPEEDY

Data urodzenia : ok. 07.2016r.

Kastracja : TAK

Speedy jest z nami od 07.07.2017r. Błąkał się na terenie gminy Włoszakowice (Boszkowo). Speedy to towarzyski i przyjacielski psiak. Będzie świetnym kompanem zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci w wieku szkolnym

 


FOX

 Data urodzenia : ok. 2008r.

Kastracja : TAK

 

Fox po raz pierwszy trafił do schroniska 19.08.2013r. Błąkał się na terenie gminy Krzemieniewo. Po dwóch latacyh został adoptowany. Niestety po następnych dwóch latach znowu trafił do schroniska. Fox przed pierwszą adopcją był bardzo energicznym psem. Potrzebował  dużo ruchu aby rozładować swoją wszechobecną energię. Osobom które go adoptowały zostały przedstawione wszytkie ważne infromacje na jego temat. Powodem oddania Foxa była podobno agresja w stosunku do dzieci. Fox po powrocie do nas dzisiaj to nie jest ten sam pies, którego wydawalismy do adopcji.. Jest spokojniejszy, łagodniejszy, chowa sie w budzie przed wodą ( wczesniej chociaz myło sie jego kojec biegał wokół człowieka jak szalony ciągle szczekając).

Została mu jednak duza niechęc do innych psów.

Fox najlepiej będzie się czuł w towarzystwie aktywnie spędzających czas  osób dorosłych.

 

BILA

Data urodzenia : ok. 2012r.

Sterylizacja : przed

Bilka jest w schronisku od 03.07.2017r. Błąkała się na terenie gminy Bojanowo. Bila jest bardzo przyjacielską i kochaną sunią. Uwielbia spacerki i zabawy na wybiegu. Nie przejawia żadnej agresji. Na wszystkich ludzi reaguje bardzo pozytywnie merdając ogonkiem i prosząc o pieszczoty. Niestety bardzo nie lubi innych psów

MINIA

Data urodzenia : ok. 2014r.

Sterylizacja : przed

Minia trafiła do schroniska 05.06.2017r. Błąkała się na terenie gminy Poniec. Najprawdopodniej bardzo długo sie błąkała bo jest bardzo wystraszona i nieufnie podchodzi do człowieka. Mamy nadzieję, że juz wkrótce wyjdzie bez stresu na spacer.

FETA

Data urodzenia : ok. 2014.

Sterylizacja : przed

Feta jest z nami od 23.06.2017r. Błąkała się po ulicach Leszna. Z początku bardzo nieufna, pokazywała ząbki. Teraz jest o niebo lepiej. Feta daje się zabierać na spacerki i wybieg. Potrzebuje czasu aby przekonac sie że nowo poznany człowiek nie zawsze jest zły.

CZAREK

Data urodzenia : ok. 2012r.

Kastracja : przed

Czaruś jest w schronisku od 23.06.2017r. Błąkał się na terenie miasta Rawicz. Czarek jest energicznym i przyjacielskim psem. Jednak przy pierwszym kontakcie jest nieufny, trzeba dac mu trochę czasu żeby poznał człowieka

TACO

Data urodzenia : ok. 2014r.

Kastracja : przed

Taco trafił do schroniska 23.06.2017r. Błąkał się na terenie miasta Rawicz. Taco jest łagodnym, bardzo spokojnym psem. Jest bardzo zestresowany pobytem w schronisku, praktycznie nie wychodzi z budy. Chcąc go zabrac na spacer czy wybieg trzeba otworzyć budę i zapiąć mu smycz wtedy spokojnie tupta za człowiekiem.

FOLIK

Data urodzenia : ok. 2007r.

Kastracja : przed

Folik jest z nami od 05.06.2017r. Błąkał się po ulicach miasta Leszna. Był bardzo zaniedbany i zawszawiony, na tułowiu rozległe rany. Na dzien dzisiejszy  czuje się bardzo dobrze i już  zakończył leczenie. Folik jest bardzo grzecznym i przyjacielskim psiakiem. Cieszy się na widok człowieka, chętnie wychodzi na spacerki. 

SONIA

Data urodzenia : ok. 2005r.

Sonia trafiła do nas w smutnych okolicznościach. Jej pani umarła, a że była osobą samotną bez żadnej rodziny Sonia  musiała trafic do schroniska. Początki były trudne. Była bardzo smutna osowiała i nieufna. Dziś jest już lepiej. Sonia niesmaiło merda ogonkiem na opiekunów i chętnie wychodzi na spacerki.

W TRAKCIE LECZENIA

FAZI

Data urodzenia : ok. 2013r.

Kastracja :

Fazi trafił do schroniska 22.04.2017r. Błąkał sie na terenie miasta Leszna. Jak na razie jest bardzo prestraszony i niesmiały. Nie wychodzi na razie spacery bo nie daje sie dotknąć. Na szczęście apetyt mu dopisuje. Mamy nadzieję że juz wkrótce przełamie swoje lęki.

SHINA

Data urodzenia : ok. 12.2015r.

Sterylizacja : 

Shina trafiła do schroniska 11.05.2017r. Błąkała się na terenie gminy Pakosław. Shina jest bardzo przyjacielską, spokojną sunią. Przy pierwszym kontakcie jest bardzo nieśmiała dlatego trzeba podchodzić do niej powoli żeby sie nie przestraszyła. Nie wiadomo czy miała właściciela czy zyła sobie na wolności. Ma skłonności do uciekania więc trzeba uważać wchodząc do niej do boksu. Ogólnie Shina lgnie do ludzi, patrzy mądrymi pieknymi oczami, sama podchodzi i liże ręke żeby tylko ją pogłaskać. 

Wstępna rezerwacja

FAKO

Data urodzenia : 02.2015r.

Katsracja :

Fako jest w schronisku od 25.04.2017r. W związku ze śmiercią jego jedynego opiekuna musiał tutaj trafić. Jest bardzo nieufny i nie chce podejść do człowieka. Początkowo był bardzo agresywny teraz jest juz lepiej. Pozwala do siebie wchodzić, mozna mu spokojnie posprzątać , ma apetyt. Wierzymy, że jeszcze trochę i wyjdzie na swój pierwszy spacerek w schronisku

ERWINKA

Data urodzenia : ok. 2008r.

W TRAKCIE LECZENIA

Erwinka trafiła do schroniska 25.04.2017r. Błąkała się na terenie gminy Osieczna. Jest kochaną, spokojna sunią. Żal patrzec w jej smutne oczy, gdzies niedawno miała swój dom, swojego pana, a teraz ....porzucona, niechciana jest w schronisku. Erwinka jest bardzo przyjacielska i bezproblemowa. Nie ma w niej żadnej agresji.

BERNIŚ

Data urodzenia : ok. 2010r.

Kastracja :

Berniś jest w schronisku od 25.04.2017r. Błąkał się na terenie gminy Poniec. Berniś to żywe srebro. Wszędzie go pełno, jak ktoś szczeka, to wiadomo, że to Berniś domaga się głosno o choćby chwilę uwagi. Jest bardzo energiczny i niecierpliwie czeka na każdy spacer. Dobrze byłoby gdyby Berniś trafił na ludzi ceniących sobie czynny wypoczynek, lubiących długie spacery. 

1 2 3 NastępnyOstatni