Psy do adopcji

FINKA

Data urodzenia : ok. 12.2015r.

Sterylizacja : przed

Finka błąkała się na terenie gminy Osieczna. Dnia 28.12.2018r. przyjechała do schroniska.

BAMBO

Data urodzenia : ok. 12.2015r.

Kastracja : przed

Bambo błąkał się na terenie gminy Rawicz skąd 28.12.2018r. trafił do schroniska.

ŁATEK

Data urodzenia : ok. 12.2016r,

Kastracja : przed 

Łatej jest w schronisku od 24.12.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna.

FOSTER

Data urodzenia : ok. 12.2012r.

Kastracja : przed

Foster błąkał się na terenie gminy Rawicz skąd 20.12.2018r. trafił do schroniska. 

SZELMA

Data urodzenia : ok. 12.2012r.

Sterylizacja : przed

Szelma błąkała się na terenie gminy Święciechowa skąd trafiła do schroniska.

SIBA

Data urodzenia : ok. 12.2016r.

Sterylizacja : przed

Siba trafiła do schroniska 07.12.2018r . Błąkała się na terenie gminy Święciechowa.

PUZON

Data urodzenia : ok. 12.2017r.

Puzon jest z nami od 6.12.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna.

FRUGO

Data urodzenia: ok. 

Kastracja : TAK

Frugo błąkał się na terenie gminy Rawicz skąd 6.12.2018r. trafił do naszego schroniska. Frugo to wesoły, energiczny i bardzo przyjacielski psiak

WSTĘPNA REZERWACJA

FRAKTAL

Data urodzenia : ok. 12.2017r.

Kastracja : przed

Fraktal trafił do schroniska 6.12.2019r. . Błąkał się na terenie gminy Rawicz

JANTAR

Data urodzenia : 

Kastracja : przed

Jantar jest z nami od 22.11.2018r. Wczesniej błąkał się na terenie gminy Święciechowa. Jantarek zaraz po przyjeździe do schroniska był bardzo wystraszony i nieyfny. Dzis jest lepiej, merda ogonkiem na widok opiekunów i chętnie wychodzi na spacerki

GERDA

Data urodzenia : 

Sterylizacja : przed

Gerda błąkała się na terenie gminy Święciechowa skąd trafiła do schroniska. Gerda jest śliczną sunią przyjaźnie nastawionej do człowieka. Cieszy sie na widok każdego. Długi spacer, pieszczoty czy zabawa na wybiegu to dla niej wielka radość. 

BELLA

Data urodzenia : 

Sterylizacja : przed

Bella jest z nami od 20.11.2018r. Z powodu złego traktowania została odebrana właścicielowi. ( Bojanowo)  Pomimo złych przezyć  jest bardzo ufna i przyjacielsko nastawiona do ludzi. Jest wesoła i pełna energii. Bella będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny.

ARTUS

Data urodzenia :

Kastracja : przed

Artus jest z nami od 20.11.2018r. Wcześniej błąkał sie na terenie gminy Bojanowo. Przy pierwszym kontakcie był nieufny i trochę powarkiwał. Jednak bardzo szybko zintegrował się z nowymi opiekunami i obdarzył ich zaufaniem. Artus jest energicznym psiakiem. Uwielbia spacerki i zabawy na wybiegu. 

APRIS

Data urodzenia :

Kastracja : przed

Apris błąkał się na terenie gminy Bojanowo skąd 20.11.2018r. trafił do schroniska. Apris to "kulka" szczęścia. Do wszystkich wesoło merda ogonkiem i szeroko się uśmiecha. Jest łasy na pieszczoty, a spacerek przy boku człowieka to dla niego największa nagroda. Apris to mały psiak więc świetnie będzie się czuł nawet w małym mieszkanku.

JIM

Data urodzenia :

Kastracja : TAK

Jim błąkał sie na terenie gminy Poniec skąd 7.11.2018r. przyjechał do naszego schroniska. Jim to psiak w typie beagle. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do człowieka.  Rasa ta ma wesołe usposobienie i zawadiacką naturę, jest pełna energii. Psy te są  przyjazne i łagodne nie tylko w stosunku do członków rodziny, ale także wobec obcych osób, dlatego nie sprawdzi się jako stróż czy obrońca. Pozbawiony agresji, świetnie nadaje się na kompana dla starszych dzieci. Uwielbia pieszczoty, jest zawsze chętny do zabawy, niezmordowany i skory do figli. Nie lubi samotności, pozostawiony sam na długie godziny może psocić lub wyciem uprzykrzać życie sąsiadom. Najlepiej się czuje, gdy rodzina jest w komplecie.

WSTĘPNA REZERWACJA

MEA

Data urpdzenia :

Sterylizacja : przed

Mea jest z nami od 02.11.2018r. Wczesniej błąkała się na terenie gminy Rawicz. Mea była bardzo przestraszona . Dzisiaj nadal jest nieśmiała i potrzebuje czasu żeby zaufać człowiekowi.

BARMAN

Data urodzenia : ok. 01.2010r.

Kastracja : przed

Barman jest z nami od 13.10.2018r. Błąkał się po ulicach Leszna. Barman jest spokojnym i zrównoważonym czworonogiem. Pomimo swej masywnej postury jest bardzo łagodny i przyjacielski. 

Na zdjęciach z sesji świątecznej widac że chłopak jest grzeczny i kochany

BELKA

Data urodzenia : ok. 10.2011r.

Sterylizacja : przed

Belka błąkała się na terenie gminy Krzemieniewo skąd 6.10.2018r. trafiła do schroniskaBelka to mądra i kochana sunia. Zna podstawowe komendy np. siad, podaj łapę. Jest pełna pozytywnej energii. Uwielbia pieszczoty, a spacer u boku człowieka to dla niej największa nagroda.

ARNOLD

Data urodzenia : ok. 09.2014r.

Kastracja : przed

Arnold jest z nami od 10.09.2018r. Wcześniej błąkał się na terenie gminy Osieczna. Arnold jest  nieśmiałym psem. 

NORA

Data urodzenia : ok. 08.2013r.

Sterylizacja : przed

Nora jest w schronisku od 05.09.2018r. . Błąkała sie po ulicach Leszna. Nora jest bardzo przyjacielską i miła sunią w stosunku do człowieka. Na spacery wychodzi bardzo chętnie i jest dośc grzeczna, jendak gdy tylko zobaczy innego psa strasznie energicznie ciągnie smycz, szczeka głosno. Nie jesty to zachęta do zabawy , ale raczej niechęc do innych czworonogów. Tak więc wybierając się z Norą na spacer trzymajmy mocno smycz i w takich sytuacjach  strajamy się zainteresować ją czymś innym.

DOSIA

Data urodzenia : 09.2015r.

Sterylizacja : 

Dosia to kolejny oddany psiak z adopcji. Po raz pierwszy trafiła do nas w grudniu 2015r. BYła uroczym szczeniaczkiem i już w styczniu 2016r. znalazła nowy dom. Ludzie, którzy ja zaadoptowali oddali ją w maju 2018r. Dosia nie wiedziała co się stało, czemu trafiła w takie miejsce. Wszystko było dla niej obce. Była nieśmiała i przestraszona. Z biegiem czasu zaufała opiekunom. Dosia to urocza, grzeczna i kochana sunia. Tak jak inne psiaki Dosia czeka na ludzi, którzy jej nie porzucą, którzy zanim zdecydują się na adopcję przemyślą jej konsekwencje.  

PAKO

Data urodzenia : ok. 2007r.

Kastracja : TAK

Pako trafił do schroniska 08.02.2017r. Był przetrzymywany przez swojego właściciela w okrutnych warunkach. W kojcu na łańcuchu na odległej od zabudowań działce. Był wychudzony i bardzo zaniedbany. Dzisiaj Pako to piękny, budzący respekt psiak. Musiało upłynąc trochę czasu nim zaakceptował nowych opiekunów. Na obcych pokazuje zęby dlatego też w razie podjęcia decyzji o jego adopcji trzeba być świadomym pracy jaką będzie trzeba włożyć w zaskarbieniu sobie jego lojalności i przyjaźni.

ZOMO

Data urodzenia : ok. 04.2017r.

Kastracja : TAK

Po raz pierwszy Zomo trafił do schroniska w czerwcu 2017r. Był maleńkim, słodkim szczeniaczkiem. Bardzo szybko poszedł do adopcji. Po roku czasu psiak trafił do nas z powrotem, bo stał się niebezpieczny dla osób go adoptujących. Ale przecież wychowanie 2 miesięcznego psiaka nalezy do osób adoptujących..... Osoby addające psa nie powiadomiły nas o kastracji, która odbyła sie tuż przed jego oddaniem. Praktycznie od pierwszego dnia kiedy Zomo do nas wrócił nie można było do niego wejśc, agresja strraszna. Po tygodniu pracownicy zauważyli krew w kojcu okazało się , ze pies ma otwartą raną po kastracji.... szybka reakcja i cud że nie doszło do zakażenia. Zomo na dzień dzisiejszy toleruje pracowników schroniska, którzy na co dzień otaczają go pieka. Jednka w stosunku do osób odwiedzających jest bardzo niefuny i ewentualny nowy właściciel będzie musiał poświęcić trochę czasu aby psiak obdarzył go  swoją przyjaźią.

TYTUS

Data urodzenia : ok. 06.2016r.

Kastracja : TAK

Tytus po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2017r. Po czym w marcu 2017r. poszedł do adopcji. Niestety po roku czasu właściciele oddali go z powrotem do schroniska.Dla Tytusa to była ogormna trauma. Nie można było do niego wogóle  podejść , cały czas siedział w budzie i głosno warczał. Jednak mijały dzień za dniem, opiekunowie mówili do niego, codzienne karmienie i sprzątanie zrobiły swoje...Tytus nagle przestał warczeć, a gdy opiekun pokazał mu smycz przybiegł do niego merdając ogonem. To był przełomowy moment. Tytus nadal  żle reaguje na osoby, których nie zna jednka wiemy juz, że czas jest tu lekarstwem na zaufanie i wielką przyjaźń....

MORGANKA

Data urodzenia : ok. 05.2010r.

Sterylizacja : przed

Morganka jest z nami od 17.07.2018r.. Wcześniej błąkała się na terenie gminy Włoszakowice. Morganka jest przyjacielską i  spokojna sunią. Lubi spacerki, kontakt z człowiekiem. Szuka domu gdzie nie zabraknie dla niej  miłości i ciepłego kąta...

SAMUSIA

Data urodzenia : ok. 2010r.

Sterylizacja : TAK

Samusia błąkała się na terenie gminy Rawicz skąd w dniu 21.02.2017r. trafiła do schroniska w Henrykowie. Samusia od samego początku była nieswoja, nieśmiała, widać było że bardzo cięzko jest jej się pogodzić z zamknięciem w kojcu w obcym miejscu. Wychodziła na wybieg i na spacery jednak cały czas żyła w swoim "świecie". Pewnego dnia doznałą barzdo cięzkiego udaru, ledwo uszła z życiem. Od tamtego czasu Samusia jest na lekach, które pomagają jej funkcjonować. Ma apetyt, jest bardzo energiczna. Bardzo chętnie wychodzi na spacery czy na wybieg. Naszym marzeniem byłoby aby Samusia trafiła do domu gdzie mogłaby swobodnie przemieszczac się po otwartym terenie, a w razie chęci "izolacji" miałaby mozliwośc schowania się i odpoczynku. Najlepiej aby adoptowały ją osoby dorosłe, dzieci mogłyby ją przestraszyć czy zdenerwować. Samusia potrzebuje przede wszystkim spokoju i bardzo dużo miłości.

SKOTI

Data urodzenia : ok. 05.2013r.

Kastracja : przed

Skoti jest z nami od 15.07.2018r. Błąkał sie po ulicach Leszna. Od początku był bardzo przestraszony i nieśmiały. Powoli zaczął jednak cieszyć się na widok opiekunów, a po kwarantannie można już było zabierać go na wybieg przez co "otworzył " się na ludzi jeszcze bardziej. Skoti jest wesołym, energicznym i bardzo przyjacielskim psiakiem. W niektórych sytuacjach np. w czasie sesji fotograficznej widać było onieśmielenie przy większej liczbie osób, ale zachował się dzielnie i pieknie zapozował. 

PINIA

Data urodzenia : ok. 07.2010r.

Sterylizacja : przed

Pinia błąkała się po terenie gminy Rydzyna skąd 15.07.2018r. trafiła do schroniska. Jest mieszańcem w typie shih tzu. Nie widzi. Przyszła do nas bardzo wychudzona i zaniedbana. Pinia to mała perełka, jest pełna wigoru, cieszy się słysząc głos człowieka, podbiega żeby tylko ją pogłaskać czy delikatnie przytulić. Uwielbia spacerki, na których mimo swej ślepoty świetnie sobie radzi. Nie przeszkadzają jej inne psiaki. W schronisku mieszka z dwoma przyjaciółmi z którymi świetnie się dogaduje

MILTON

Data urodzenia : ok. 06.2013r.

Kastracja : przed

Milton jest z nami od 25.06.2018r. Błąkał sie na terenie gminy Krzemieniewo. Jeszcze bardzo nieufny. 

MIKSER

Data urodzenia : 0k. 06.2013r.

Kastracja : przed

Mikser jest w schronisku od 25.06.2018r. Błąkał się na terenie gminy Krzemieniewo. Mikser jest bardzo wycofany, boi sie ludzi, reaguje agresją na zbliżanie się do niego. Nie wiemy co przeszedł w swoim życiu ...może reaguje tak dlatego że tolerował tylko swoich właścicieli bądź właściciela...

1 2 3 NastępnyOstatni