10 WSPANIAŁYCH

Akcja „10 wspaniałych” przyczyniła się do adopcji 4 naszych podopiecznych :Ktoś może powiedzieć : tyle szumu, zamieszania , a tylko mała część z całej dziesiątki znalazła dom. Dla nas choćby z całej tej dziesiątki poszedł do adopcji tylko jeden psiak byłby to wielki sukces. Patrzymy w oczy każdemu z tych stworzeń codziennie. Widać w nich różne emocje : smutek, żal, strach, niepewność, nadzieję, miłość, przywiązanie... I kiedy jeden z naszych podopiecznych doczekuje się wreszcie „swojego” pana, pani, nowego domu, swojego miejsca na ziemi, jesteśmy przeszczęśliwi. Daje nam to nadzieję i wiarę, że na każdego z tych porzuconych czeka gdzieś  ten ukochany przyjaciel. Niestety niektóre nie doczekają tego spotkania….zostają tylko smutek, żal i łzy, że jest już za późno.

Z przeprowadzonej  akcji skorzystały również  pozostałe psiaki i kociaki które nie brały udziału w sesji zdjęciowej. Ludzie chętniej nas odwiedzali czego wynikiem były i są nadal systematyczne adopcje.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób,  projekt ten odbił się dużym echem nie tylko w mediach leszczyńskich, ale i w TVP Info, Teleexpres, gazeta Fakt.

Wszystkim razem i każdemu z osobna pragniemy serdecznie podziękować za przyłączenie się do akcji „10 wspaniałych”. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Natalii Góreckiej fotograf, której portrety naszych podopiecznych podbiły wiele serc.wróć

Ostatnio dodane