BIEG + 4 ŁAPY

 „BIEG + ŁAPY”

W minioną sobotę po raz pierwszy w naszym schronisku odbył się „Bieg + Łapy”.

Zainteresowanie wydarzeniem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

Aż 26 psiaków wyszło poza mury schroniska, aby cieszyć się spacerkiem u boku człowieka. Pogoda dopisała więc wszyscy z przyjemnością oddali się relaksowi na wolnym powietrzu.  

Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom coraz więcej psiaków będzie miało szansę na nowy dom, a problem bezdomności zwierząt będzie z roku na rok coraz mniejszy.

Tym samym, chcemy wszystkim serdecznie podziękować za wyrażenie chęci udziału w tym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że wszyscy "biegacze" i "spacerowicze" byli zadowoleni z wyboru psiego towarzystwa i że nikogo z Was nie zabraknie na starcie kolejnej podobnej imprezy organizowanej przez

Dziękujemy Panu Prezydentowi Łukaszowi Borowiakowi za wsparcie inicjatywy oraz za czynny udział w imprezie.

Podziękowania kierujemy również do współorganizatorów „Biegu + Łapy”: Stowarzyszenia „Polska 2050”, którzy współtworzyli ten pomysł i na każdym etapie jego realizacji byli z nami.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom naszego schroniska, Paniom: Agacie, Ani, Ani, Dance, Donacie, Eli, Kasi oraz Panu Aleksandrowi, bez których zaangażowania i pomocy wiele psiaków nie opuściłoby w tym dniu murów schroniska.

Dziękujemy Straży Miejskiej, która umilała dzieciom czas robiąc kolorowe psiaki z baloników.

Dziękujemy Firmie Hermes Sp z o.o. z Włoszakowic za przekazanie napojów dla uczestników biegu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, iż cała impreza przebiegała w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze.

Szczególne podziękowania dla Pana Krzysztofa Wawrzyniaka za wykonanie pięknych zdjęć i umożliwienia nam ich wykorzystania i dalszego publikowania.

Liczymy na to, iż zobaczymy sie już w przyszłym roku :-)


wróć

Ostatnio dodane