ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA

  15 luty

ŚWIATOWY  DZIEŃ  KOTA

Dnia 15 lutego br. w godz. od 11.00 do 14.00 zapraszamy serdecznie do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Henrykowie na Koci Otwarty Dzień związany ze Światowym Dniem Kota.

Zachęcamy wszystkich , nie tylko miłośników kotów, aby przyjść i zobaczyć jak wygląda kocie życie w schronisku. Nasi opiekunowie pomogą Państwu przy ewentualnym wyborze kotka do adopcji  ( nie zapomnij o odpowiednim środku transportu kota np. kontener).

Zajmiemy się także tematem kotów wolno żyjących, które potrzebują naszej pomocy  i często są ofiarami ludzkiej niewiedzy. Masz pytania dotyczące kotów przemieszczających się po „twoim” terenie , co robić?  jak się zachować ?  przyjdź i może wspólnie rozwiążemy problem, a także  rozwiejemy Twoje wątpliwości co do możliwości życia w pełnej harmonii z otaczającym nas zwierzęcym światem. Pomogą nam w tym wolontariuszki, które na co dzień opiekują się  kotami wolno żyjącym   na terenie Leszna.

Jeśli twoja sytuacja nie pozwala Ci zaadoptować kota, możesz pomóc w innysposób.                                                                                                       Schronisko w Henrykowie przyjmuje karmę suchą i mokrą dla kotów, która będzie na bieżąco wydawana komitetowi społecznemu – Leszczyńskie Zwierzoluby , a dalej do wolontariuszy, którze opiekują się kotami wolnożyjącymi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

wróć

Ostatnio dodane