Logo Adopcja

KOCIAKI

 Na adopcję czeka kilkanaście  kociaków. Część,którą przedstawiamy poniżej jest juz po szczepieniach ochronnych i może iść do domku.

Każdy kociak jest inny zarówno  pod względem umaszczenia jak i charakteru.  Jednak wszystkie lgną do człowieka. Potrzebują kontaktu, pogłaskania i wspólnej zabawy. 

 Decydując się na adopcję takiego malucha trzeba mieć na względzie fakt, że to "dziecko" które potrzebuje miłości, ale również dużo uwagi i  nauczenia go dobrych zachowań. Pamiętajmy, że koty to skoczne z natury zwierzęta. Jesli nie chcemy widzieć kota na stole w kuchni po prostu zamykajmy drzwi. Dajmy kotu w paru miejscach półki, na których będzie mógł sie wylegiwać. Kociak musi mieć miejsce gdzie może sobie "podrapać" tzn. drapak mile widziany. Ze względu na  wiek kociaki nie mogą być  od razu wypuszczane z domu. Wokół pełno jest niebezpieczeństw począwszy od wszechobecnych samochodów ( najczęstsza śmierć kotów w mieście) a skończywszy na  różnego rodzaju polujących drapieżnikach. Do czasu obowiązkowej sterylizacji bądź kastracji kociaki powinny być w domu aby przyzwyczaiły się do domowników i otoczenia. Sterylizacja jest obowiązkowa i biorąc kociaka do adopcji oświadczamy na piśmie iż taki zabieg na swój koszt przeprowadzimy. W razie nie poddania kota sterylizacji bądź kastracji kot będzie odebrany.

Data urodzenia :06.2017r. 

GACEK

 

PRESTO

KIMI

 

ARIA

SZELA

JACEK

PLACEK