Logo Adopcja

KOCIAKI

 Decydując się na adopcję takiego malucha trzeba mieć na względzie fakt, że to "dziecko" które potrzebuje miłości, ale również dużo uwagi i  nauczenia go dobrych zachowań. Pamiętajmy, że koty to skoczne z natury zwierzęta. Jesli nie chcemy widzieć kota na stole w kuchni po prostu zamykajmy drzwi. Dajmy kotu w paru miejscach półki, na których będzie mógł sie wylegiwać. Kociak musi mieć miejsce gdzie może sobie "podrapać" tzn. drapak mile widziany. Ze względu na  wiek kociaki nie mogą być  od razu wypuszczane z domu. Wokół pełno jest niebezpieczeństw począwszy od wszechobecnych samochodów ( najczęstsza śmierć kotów w mieście) a skończywszy na  różnego rodzaju polujących drapieżnikach. Do czasu obowiązkowej sterylizacji bądź kastracji kociaki powinny być w domu aby przyzwyczaiły się do domowników i otoczenia. Sterylizacja jest obowiązkowa i biorąc kociaka do adopcji oświadczamy na piśmie iż taki zabieg na swój koszt przeprowadzimy. W razie nie poddania kota sterylizacji bądź kastracji kot będzie odebrany.

LISI

FAFLOT

GARDENIA

KAKTUS

 

LALA

Lala ma pół roku. Jest śliczną kotką, której brakuje odwagi by podbiec do człowieka. Lala obserwuje z daleka jak inne koty z ciekawością podbiegają do człowieka. Codzienne przebywania z nią i zachęta w postaci przysmaków i zabawek na pewno zachęci ją do pełnego zaufania nowego właściciela.

 

RÓŻA

Różyczka ma 6 miesięcy. Jest kochaną, trochę nieśmiałą kotką. Chętnie bawi się z innymi kotami, ale potrzebuje czasu aby podejść do człowieka i dać się pogłaskać. 

 

MIKRUS

to 5 miesięczny przeuroczy kociak. Wszędzie go pełno i zawsze musi być pierwszy żeby zobaczyć co się dzieje. Wszystko go interesuje, zaczepia inne koty zachęcając je do zabawy. Każdy kto wejdzie do kociarnii jest przywitany właśnie przez Mikruska

 

SONIC

 

SENDI

SZAJA