Logo Adopcja

ODDAM W DOBRE RĘCE

 ODDAM W DOBRE RĘCE 

 Oddam w dobre ręce   pieska o imieniu Tekila. Piesek jest energiczny i bardzo żywy. Ma 6 i pól roku.Niestety okazało się, ze nasza 3 miesięczna córeczka jest uczulona i jesteśmy zmuszeni oddać pieska.Piesek jest naprawdę kochany ale nie mamy go komu oddać,Szukamy dla niego dobrego domu .Możemy nawet kupować karmę dla pieska. Proszę o pomoc w znalezieniu domu dla Tekili .

kontaktowy  nr telefonu
793047556

 

Grzywacza chińskiego. Ma on 12 lat i jest mocno wycofany. Boi się wielu rzeczy, co niekiedy prowadzi do zachowań agresywnych. Na pewno nie nadaje się do domu w którym znajdują się dzieci. Toleruje tylko niektóre psiaki, jednak może być problem w relacjach z innymi zwierzakami. Wydaje  się, że grzywacz wykazuje takie zachowanie głównie przy właścicielce, w której znajduje oparcie. Na pewno musi trafić do osoby doświadczonej, z odpowiednim podejściem do osobników dominujących. 

 

SUCZKA ZOSTAŁA ZNALEZIONA W LESIE  TAM SPALA  Z SZCZENIAKAMI .SUCZKA MA POLTORA ROKU JEST ODROBACZONA I ZASZCZEPIONA.kOCHA SIE BAWIC ,BIEGAC ,UWIELBIA KONTAKT Z CZLOWIEKIEM ,JEST STRASZNIE SPRAGNIONA PIESZCZOT GLASKANIA.UMIE CHODZIC NA SMYCZY,PODAWAC LAPKE.NIE JEST AGRESYWNA NA INNYCH PSOW PRZYNAJMNIEJ Z TYMI Z KTORYMI MIALA KONTAKT W DOMU TYMCZAS LUB U WETERYNARZA.

SZCZENIAK 6TYGODNI ODROBACZONY I ZASZCZEPIONY NA WIRUSU NARAZIE ZA MIESIAC SZCZEPIENIE NA WSCIEKLIZNE

TEL.  608144426


 ODDAM W DOBRE RĘCE

Sterylizowana ośmioletnia kotka. Szczepiona, regularnie odrobaczana, zadbana, wszystkie świadectwa w książeczce zdrowia. Niestety nie może z nami zostać, z powodu alergii jednego z domowników. Razem z kotem oddamy kuwetę, miseczki, wiklinowy koszyk podróżny i szczotkę.

Numer kontaktowy: 600 418 469 
 


ODDAM W DOBRE RĘCE

Oddam za darmo w dobre ręce małe kotki z jesiennego miotu. Kotki zadbane i chętne do zabawy.Obecnie kończą dwa miesiące.Posiadam trzy dziewczynki i jednego chłopca.

Chętnych zapraszam do obejrzenia lub kontakt telefoniczny : 667676405.

 

ODDAM W DOBRE RĘCE

6 miesięcznego psa w typie husky o imieniu Roki. Psiak jest zaszczepiony i odrobaczony. ( Góra)

tel. 881 044 624

 

ODDAM W DOBRE RĘCE

5 letnia SUNIA RASY AMSTAFF o imieniu Fama. Jest zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Nie lubi innych psów. W stosunku do ludzi bardzo przyjacielska.

tel. 601 244 134

 Oddam 6 kociąt w dobre ręce.  Urodzone r. 4. maja br. - 2 szarobiałe to kocurki, cztery szare, to kotki.

nr tel. 661976278