ODDAM W DOBRE RĘCE

ODDAM W DOBRE RĘCE !!!

Reksio SZUKA DOMU!

Reksio to kochana przybłęda, która znalazła schronienie na terenie placu magazynowego jednej z firm, nie jest to jednak idealne miejsce dla Reksia. Najlepiej Reksio odnalazłby się na gospodarstwie gdzie będzie mógł dumnie bronić dobytku swojego nowego właściciela, obecnie biega i pilnuje magazynu, więc zna się na rzeczy ???? Reksio jest szczepiony, badany i zawsze na wiosnę odwiedza fryzjera ???? Jest łagodny, lubi się bawić ma dużo energii.
Znajdźmy domek dla Reksia!

Na terenie placu znajduję się od 3 lat, wykastrowany, wiek ok. 4 lat, waga 6-8 kg, ponieważ jest cały czas na dworze będzie wymagał nauki czystości, jest łagodny, warczy tylko przy jedzeniu, ale chyba dlatego, że to dla niego "rarytas". Wolimy znaleźć dla niego domek, ponieważ jesteśmy w stanie zapewnić mu opiekę tylko od pon-pt  w godz naszej pracy, zdarza się czasami, że w weekend jego poprzedni opiekun przyjdzie w odwiedziny, ale to wciąż mało, gdy od niego odchodzimy po porannym nakarmieniu stoi przy bramie i czeka aż ktoś znó do niego przyjdzie więc szuka kontaktu z człowiekiem.
Tel.  530427950 lub 533329900
 

 

PILNE !!! 

Hej jestem Moki szukam domu, aby przeżyć starość. Niestety zostałem sam, gdyż mój właściciel zmarł i nie ma się mną kto zaopiekować. Sam troszkę choruje i kuleje na przednią łapkę.Mam 13 lat i jestem pogodnym i przyjacielskim psem. Bardzo lubię dzieci i nie jestem agresywny. Szukam kogoś o dobrym sercu kto pozwoli mi jeszcze trochę przeżyć.

 697115998

 

 ODDAM W DOBRE RĘCE KOCIAKA

Greta skończyła już 3 miesiące. Jest wesoła i pełna energii. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Dobrze dogaduje się z innymi kotami zarówno małymi jak i dorosłymi. Jest zdrowa i została odrobaczona. Kotka przebywa aktualnie w Zbąszyniu (wielkopolska). Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 535425039.

 

 

 

ODDAM W DOBRE RĘCE KOCIAKI

Mam do oddania 4 kotki w wieku ok. 7 tygodni. Wszystkie koty są czarne z bialymi zabarwieniami. Kotki zostały złapane jako dzikie i aktualnie są w trakcie oswajania. Jak widać na zdjęciach idzie im całkiem nieźle :) 3 z nich są ciekawe świata i wszędzie biegają. Jeden jest plochliwy, ale pracujemy nad nim :) Kotki do odbioru w Lesznie, Wrocławiu lub Częstochowie. Do dogadania. Więcej informacji pod numerem telefonu 692-340-667 :)

 

 ODDAM W DOBRE RĘCE 

 Oddam w dobre ręce psiaka rasy labrador retriever. Amos jest zemną od samego urodzenia czyli ok.dwóch lat. Jest psem bardzo energicznym i wesołym. Uwielbia spacery i zabawy w szczególności z dziećmi. Umie kilka podstawowych komend. Większość czasu spędza w mieszkaniu ponieważ bardzo lubi uciekać po wypuszczeniu na ogród . Załatwia się tylko po wyjściu z mieszkania. Amos jest dość agresywny w stosunku do innych psów. Trudno mi powiedzieć dlaczego tak reaguje ale według weterynarza powinien być wykastrowany i to powinno pomóc. Szukam nowego domu dla psiaka z ciężkim sercem ale widzę, że bardzo się męczy sam w mieszkaniu w czasie mojej nawet kilkunastogodzinnej nieobecności. Szczepiony i odrobaczony w marcu tego roku.

tel.  669 778 775

 ODDAM W DOBRE RĘCE 

Chodzi o około dwu letniego pieska o imieniu Scherlock , którego przygarneliśmy 27,12,2017, reagując na ogłoszenie prywatne  . osoby od , których go adoptowaliśmy to dobrzy ludzie , którzy sami pieska adoptowali z lecznicy po złamaniu nogi . Dość ciasne mieszkanko w bloku oraz długie godziny nieobecności zmusiły owych ludzi do oddania Scherlocka . Trzeba zaznaczyć że piesek pozostawiony na kilka godzin , nie brudzi , i nic nie niszczy , ale wymaga możliwości wybiegania się i możliwość tą mu zapewnialiśmy . Jednak po ponad miesiącu , kilku ucieczkach , ucieczce z Hoteu dla psów na dwie doby , podczas naszego urlopu czterodniowego doszliśmy do wniosku że pies męczy się w nawet dużym domu mimo zapewnienia odpowiedniej ilości ruchu i lepiej czuł by się na zewnątrz najlepiej z innymi pieskami a tego nie możemy mu zapewnić . 

  Scherlock to pies przyjazny dla dorosłych , dzieci , oraz innych psów , choć na niektórych dorosłych z niewiadomych przyczyn szczeka  , Szybko reaguje choćby na podniesiony ton głosu w kierunku dzieci , bardzo je broni , chodzi na smyczy , wykonuje podstawowe komendy kiedy mu się to opłaca.
   Widocznie schudł po ostatnim dwu dobowym wyskoku w mrozach  do -10 st C.
 Tel kontaktowy to 697-899-288
 
 

 

 

 

 Oddam w dobre ręce   pieska o imieniu Tekila. Piesek jest energiczny i bardzo żywy. Ma 6 i pól roku.Niestety okazało się, ze nasza 3 miesięczna córeczka jest uczulona i jesteśmy zmuszeni oddać pieska.Piesek jest naprawdę kochany ale nie mamy go komu oddać,Szukamy dla niego dobrego domu .Możemy nawet kupować karmę dla pieska. Proszę o pomoc w znalezieniu domu dla Tekili .

kontaktowy  nr telefonu
793047556

 

Grzywacza chińskiego. Ma on 12 lat i jest mocno wycofany. Boi się wielu rzeczy, co niekiedy prowadzi do zachowań agresywnych. Na pewno nie nadaje się do domu w którym znajdują się dzieci. Toleruje tylko niektóre psiaki, jednak może być problem w relacjach z innymi zwierzakami. Wydaje  się, że grzywacz wykazuje takie zachowanie głównie przy właścicielce, w której znajduje oparcie. Na pewno musi trafić do osoby doświadczonej, z odpowiednim podejściem do osobników dominujących. 

 

SUCZKA ZOSTAŁA ZNALEZIONA W LESIE  TAM SPALA  Z SZCZENIAKAMI .SUCZKA MA POLTORA ROKU JEST ODROBACZONA I ZASZCZEPIONA.kOCHA SIE BAWIC ,BIEGAC ,UWIELBIA KONTAKT Z CZLOWIEKIEM ,JEST STRASZNIE SPRAGNIONA PIESZCZOT GLASKANIA.UMIE CHODZIC NA SMYCZY,PODAWAC LAPKE.NIE JEST AGRESYWNA NA INNYCH PSOW PRZYNAJMNIEJ Z TYMI Z KTORYMI MIALA KONTAKT W DOMU TYMCZAS LUB U WETERYNARZA.

SZCZENIAK 6TYGODNI ODROBACZONY I ZASZCZEPIONY NA WIRUSU NARAZIE ZA MIESIAC SZCZEPIENIE NA WSCIEKLIZNE

TEL.  608144426


 ODDAM W DOBRE RĘCE

Sterylizowana ośmioletnia kotka. Szczepiona, regularnie odrobaczana, zadbana, wszystkie świadectwa w książeczce zdrowia. Niestety nie może z nami zostać, z powodu alergii jednego z domowników. Razem z kotem oddamy kuwetę, miseczki, wiklinowy koszyk podróżny i szczotkę.

Numer kontaktowy: 600 418 469 
 


ODDAM W DOBRE RĘCE

Oddam za darmo w dobre ręce małe kotki z jesiennego miotu. Kotki zadbane i chętne do zabawy.Obecnie kończą dwa miesiące.Posiadam trzy dziewczynki i jednego chłopca.

Chętnych zapraszam do obejrzenia lub kontakt telefoniczny : 667676405.

 

ODDAM W DOBRE RĘCE

6 miesięcznego psa w typie husky o imieniu Roki. Psiak jest zaszczepiony i odrobaczony. ( Góra)

tel. 881 044 624

 

ODDAM W DOBRE RĘCE

5 letnia SUNIA RASY AMSTAFF o imieniu Fama. Jest zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Nie lubi innych psów. W stosunku do ludzi bardzo przyjacielska.

tel. 601 244 134

 Oddam 6 kociąt w dobre ręce.  Urodzone r. 4. maja br. - 2 szarobiałe to kocurki, cztery szare, to kotki.

nr tel. 661976278