Logo Adopcja

ODDAM W DOBRE RĘCE

PILNE !!! 

Hej jestem Moki szukam domu, aby przeżyć starość. Niestety zostałem sam, gdyż mój właściciel zmarł i nie ma się mną kto zaopiekować. Sam troszkę choruje i kuleje na przednią łapkę.Mam 13 lat i jestem pogodnym i przyjacielskim psem. Bardzo lubię dzieci i nie jestem agresywny. Szukam kogoś o dobrym sercu kto pozwoli mi jeszcze trochę przeżyć.

 697115998

 

 ODDAM W DOBRE RĘCE KOCIAKA

Greta skończyła już 3 miesiące. Jest wesoła i pełna energii. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Dobrze dogaduje się z innymi kotami zarówno małymi jak i dorosłymi. Jest zdrowa i została odrobaczona. Kotka przebywa aktualnie w Zbąszyniu (wielkopolska). Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 535425039.

 

 

 

ODDAM W DOBRE RĘCE KOCIAKI

Mam do oddania 4 kotki w wieku ok. 7 tygodni. Wszystkie koty są czarne z bialymi zabarwieniami. Kotki zostały złapane jako dzikie i aktualnie są w trakcie oswajania. Jak widać na zdjęciach idzie im całkiem nieźle :) 3 z nich są ciekawe świata i wszędzie biegają. Jeden jest plochliwy, ale pracujemy nad nim :) Kotki do odbioru w Lesznie, Wrocławiu lub Częstochowie. Do dogadania. Więcej informacji pod numerem telefonu 692-340-667 :)

 

 ODDAM W DOBRE RĘCE 

 Oddam w dobre ręce psiaka rasy labrador retriever. Amos jest zemną od samego urodzenia czyli ok.dwóch lat. Jest psem bardzo energicznym i wesołym. Uwielbia spacery i zabawy w szczególności z dziećmi. Umie kilka podstawowych komend. Większość czasu spędza w mieszkaniu ponieważ bardzo lubi uciekać po wypuszczeniu na ogród . Załatwia się tylko po wyjściu z mieszkania. Amos jest dość agresywny w stosunku do innych psów. Trudno mi powiedzieć dlaczego tak reaguje ale według weterynarza powinien być wykastrowany i to powinno pomóc. Szukam nowego domu dla psiaka z ciężkim sercem ale widzę, że bardzo się męczy sam w mieszkaniu w czasie mojej nawet kilkunastogodzinnej nieobecności. Szczepiony i odrobaczony w marcu tego roku.

tel.  669 778 775

 ODDAM W DOBRE RĘCE 

Chodzi o około dwu letniego pieska o imieniu Scherlock , którego przygarneliśmy 27,12,2017, reagując na ogłoszenie prywatne  . osoby od , których go adoptowaliśmy to dobrzy ludzie , którzy sami pieska adoptowali z lecznicy po złamaniu nogi . Dość ciasne mieszkanko w bloku oraz długie godziny nieobecności zmusiły owych ludzi do oddania Scherlocka . Trzeba zaznaczyć że piesek pozostawiony na kilka godzin , nie brudzi , i nic nie niszczy , ale wymaga możliwości wybiegania się i możliwość tą mu zapewnialiśmy . Jednak po ponad miesiącu , kilku ucieczkach , ucieczce z Hoteu dla psów na dwie doby , podczas naszego urlopu czterodniowego doszliśmy do wniosku że pies męczy się w nawet dużym domu mimo zapewnienia odpowiedniej ilości ruchu i lepiej czuł by się na zewnątrz najlepiej z innymi pieskami a tego nie możemy mu zapewnić . 

  Scherlock to pies przyjazny dla dorosłych , dzieci , oraz innych psów , choć na niektórych dorosłych z niewiadomych przyczyn szczeka  , Szybko reaguje choćby na podniesiony ton głosu w kierunku dzieci , bardzo je broni , chodzi na smyczy , wykonuje podstawowe komendy kiedy mu się to opłaca.
   Widocznie schudł po ostatnim dwu dobowym wyskoku w mrozach  do -10 st C.
 Tel kontaktowy to 697-899-288
 
 

 

 

 

 Oddam w dobre ręce   pieska o imieniu Tekila. Piesek jest energiczny i bardzo żywy. Ma 6 i pól roku.Niestety okazało się, ze nasza 3 miesięczna córeczka jest uczulona i jesteśmy zmuszeni oddać pieska.Piesek jest naprawdę kochany ale nie mamy go komu oddać,Szukamy dla niego dobrego domu .Możemy nawet kupować karmę dla pieska. Proszę o pomoc w znalezieniu domu dla Tekili .

kontaktowy  nr telefonu
793047556

 

Grzywacza chińskiego. Ma on 12 lat i jest mocno wycofany. Boi się wielu rzeczy, co niekiedy prowadzi do zachowań agresywnych. Na pewno nie nadaje się do domu w którym znajdują się dzieci. Toleruje tylko niektóre psiaki, jednak może być problem w relacjach z innymi zwierzakami. Wydaje  się, że grzywacz wykazuje takie zachowanie głównie przy właścicielce, w której znajduje oparcie. Na pewno musi trafić do osoby doświadczonej, z odpowiednim podejściem do osobników dominujących. 

 

SUCZKA ZOSTAŁA ZNALEZIONA W LESIE  TAM SPALA  Z SZCZENIAKAMI .SUCZKA MA POLTORA ROKU JEST ODROBACZONA I ZASZCZEPIONA.kOCHA SIE BAWIC ,BIEGAC ,UWIELBIA KONTAKT Z CZLOWIEKIEM ,JEST STRASZNIE SPRAGNIONA PIESZCZOT GLASKANIA.UMIE CHODZIC NA SMYCZY,PODAWAC LAPKE.NIE JEST AGRESYWNA NA INNYCH PSOW PRZYNAJMNIEJ Z TYMI Z KTORYMI MIALA KONTAKT W DOMU TYMCZAS LUB U WETERYNARZA.

SZCZENIAK 6TYGODNI ODROBACZONY I ZASZCZEPIONY NA WIRUSU NARAZIE ZA MIESIAC SZCZEPIENIE NA WSCIEKLIZNE

TEL.  608144426


 ODDAM W DOBRE RĘCE

Sterylizowana ośmioletnia kotka. Szczepiona, regularnie odrobaczana, zadbana, wszystkie świadectwa w książeczce zdrowia. Niestety nie może z nami zostać, z powodu alergii jednego z domowników. Razem z kotem oddamy kuwetę, miseczki, wiklinowy koszyk podróżny i szczotkę.

Numer kontaktowy: 600 418 469 
 


ODDAM W DOBRE RĘCE

Oddam za darmo w dobre ręce małe kotki z jesiennego miotu. Kotki zadbane i chętne do zabawy.Obecnie kończą dwa miesiące.Posiadam trzy dziewczynki i jednego chłopca.

Chętnych zapraszam do obejrzenia lub kontakt telefoniczny : 667676405.

 

ODDAM W DOBRE RĘCE

6 miesięcznego psa w typie husky o imieniu Roki. Psiak jest zaszczepiony i odrobaczony. ( Góra)

tel. 881 044 624

 

ODDAM W DOBRE RĘCE

5 letnia SUNIA RASY AMSTAFF o imieniu Fama. Jest zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Nie lubi innych psów. W stosunku do ludzi bardzo przyjacielska.

tel. 601 244 134

 Oddam 6 kociąt w dobre ręce.  Urodzone r. 4. maja br. - 2 szarobiałe to kocurki, cztery szare, to kotki.

nr tel. 661976278